Günün Uygulaması; Unblock Me

Akıllı telefonunuzda zekâ oyunları oynamaktan zevk alıyorsanız tam size göre bir  uygulama; Unblock Me… Zihin açmaya birebir!

Oyunun amacı kırmızı renkli tahtayı rastgele yerleştirilmiş olanlar arasından geçirip, alanın dışına çıkarmak, yani özgür bırakmak. Bunun için ise rastgele dizilmiş tahtalardan yatay olanları sağa veya sola, dikey olanları ise yukarı veya aşağı hareket ettirerek, düzgün şekilde dizip kırmızıya yer açmanız gerekiyor.

Oyun oldukça başarılı. Oyuna alışma dönemini atlattıktan sonra kendiniz oyunda kaybolmuş bulabilirsiniz. Hatta oyunun hakkında gelirseniz bir süre sonra Matrix ana karakteri Neo’ya evrilip bir kaç saniye bakarak tüm engelleri aşabilirsiniz.

Unblock Me indir

Unblock Me ilerleme

 

 

 

 

 


 

 

 


 

 

 

 

 

 

Oyunun en büyük özelliği inadınız üzerine kurulmuş olması. Bir yerde takılıp kaldığınızda, bölümü geçme iç güdüsüyle oldukça hırslı bir şekilde konsantre olmanızı sağlıyor.

Oyun esnasından yaptığınız hamleleri geri alabilir ya da baştan başlayabilirsiniz. Bu yüzden tıkandım diye telaş etmenize gerek yok. Ayrıca kötü durumlar için 3 adet ip ucu da oyun tarafından size hediye. Yalnız bu ip uçlarını hor kullanmamalısınız. Zira ilerleyen bölümlerden çok işinize yarayabilir. İsterseniz bittikten sonra ücretli bir şekilde ip ucu satın alabilirsiniz.

Baktınız ki iş sarpa sarıyor, o zaman bir kaç dakika oyundan uzaklaşarak, başka taraflara yönelin. Zaten açılmış olan zihniniz tekrar geri dönüş yaptığınızda engelleri daha rahat çözecektir.

Unblock Me yükle

unblock me hileleri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bir kaç zorluk seviyesi bulunan  oyuna beginner seviyesinden başlayıp biraz alıştırma yapmanızda fayda var. Daha sonra diğer seviyelere de biraz bakıp en zoru olan expert seviyesine geçebilirsiniz. Biz beginner seviyesinde 300’leri devirip, direk experte geçtik ki orada da 150. bölümlere kadar geldik. Oyundan bizim gibi büyük zevk alacağınıza eminiz.

Uygulama bir çok akıllı telefon platformunda mevcut. Sadece Windows phone için bulamadık ki geliştiricinin sitesinde de böyle bir bilgi yok. Android cihazlar için ücretsiz sürüm mevcutken iOS tabanlı akıllı cihazlar için hem ücretli hem ücretsiz versiyonu bulunuyor. Nokia markette bulunan iki versiyonda ücretli.

Aşağıda vereceğimiz linklerle oyunu ilgili cihazınıza indirip, kurabilirsiniz.

Android için ücretsiz Unblock Me

Apple iOS için ücretsiz Unblock Me

Apple iOS için ücretli, tam sürüm Unblock Me

Nokia Market ücretli sürüm Unblock Me

Nokia Market ücretli ekstra sürüm Unblock Me

Unblock Me

Author: Tayfun Sağır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir