Oyun tutkunları için bir uygulama önerisi; Offroad Legends. İyi bir akıllı telefonunuz varsa bu oyunu kesinlikle yükleyin. Zira iyi bir görüntü kalitesinde bağımlısı olabilirsiniz.

Oyun mantığı, çeşitli parkur ve engelleri Amerikan tipi offroad araçlarıyla geçmeniz üzerine kurulu. Oyunda bir çok farklı araç, bu araçlara yapılabilen bir çok farklı ayar ve bir çok farklı parkur mevcut. Bölüm bölüm ilerlenen oyunun her farklı bölümünde bir veya bazen bir kaç parkur özellikle zor ve sinir bozucu. Tabiiki oyunun mantığını tam olarak çözene kadar!

Gördük ki bazıları oyunun belli bölümlerinde takılıp, oyunu bırakıyorlar. Bazı bölümler gerçekten sinir bozucu ve paranız yoksa işiniz çok zor! Ama can sıkmaya gerek yok taktikler aslında çok basit. Lütfen hemen alttaki görsele dikkat…

offroad legends hile

 

Fotoğrafta etrafını çerçevelediğimiz buton oyunun aslında anahtarı niteliğinde. Bir çok kişi bu butonların hiçbir işe yaramadığını düşünüyor ki durum öyle değil! Sağ ve sola ok şeklindeki bu iki buton aracınızı dengelemenizi sağlıyor. Örneğin fotoğraftaki gibi bir yokuştan atladığınızda aracınızın önü dik olarak kalkar ve dengeniz bozulur. Bu durumda sağ yönüne ok ile aracın önünü düzeltip daha sağlıklı şekilde ilerleyebilirsiniz.

Diğer dikkat etmeniz gereken husus ise araçları çok yıpratmamak. Bu yüzden yola her seferinde paralel yerleşmeli ve mümkün mertebe tekerlekleri yerde tutmalısınız.

Oyunda diğer bir önemli husus da para! Bölümleri atlayabilmek için kilitleri açabilecek kadar paranız olması gerekiyor. Bunun için illa ücretli olarak para almanıza gerek yok. Aynı bölümleri bir kaç kere oynayın ve paranızı biriktirin.

offroad legends araç ayarı

 

Yukarıdaki görselde olduğu gibi araçlarınıza manuel ayarlar yapabilmeniz mümkün.. Çeşitli balans ve rot ayarları yapabilir, tekerleklerin boyutlarını değiştirebilirsiniz.

offroad legends indir

 

Özellikle üst seviye akıllı telefonlarda oyunu oynamak büyük keyif. Parkurun arka tarafındaki fotoğrafların hepsi çok güzel konumlandırılmış ve bazen gözünüz takılabiliyor. Bu da zaman zaman hata yapmanıza neden oluyor. :)

Oyun hem Android hem de iOS platformunda mevcut. Ancak Android cihazlara ücretsiz sunulurken iOS’da 1,29 dolar gibi bir ücrete tabi. Yalnız oyunun bir diğer versiyonu olan Offroad Legends Sahara orada da ücretsiz. İsterseniz onu indirip oynayabilirsiniz.

offroad legends

 

Oyunun boyutları biraz büyük. Başta da belirttiğimiz gibi üst düzey telefonlar için ideal. Oyun grafikleri ve akışı oldukça iyi.

Ayrıca şunu belirtmek de gerekir ki oyunun soundtrackleri aşağıdaki tanıtım videosundan da anlayabileceğiniz üzere oldukça başarılı. :)

Android cihazınıza indirip, yüklemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Apple cihazınıza indirip, yüklemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Apple cihazınıza ücretsiz ‘Sahara’ versiyonunu indirip,yüklemek için ise buraya tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir