Akıllı telefonlarında oyun oynamaktan hoşlanan kullanıcılar için bugün bir oyun önerisiyle karşınızdayız; Highway Rider.

Battery Acid Games tarafından geliştirilen oyunun tıpkı Temple Run‘da olduğu gibi sonu yok. Bu yüzdendir ki garip bir çekiciliği var. Seviyenizi sürekli geliştirebildiğiniz taktirde oyundan kopmanız biraz zor!

Oyunun mantığı çok basit; otobandasınız ve sürekli tehlikeli hareketler yapmak zorundasınız. Yaptığınız tehlikeli hareketler hızınıza hız katacak ve oyun gittikçe zorlaşıp, daha zevkli hale gelecektir. Araçlara ve engellere mümkün olduğunca yakın geçmek, engellerin ortasından geçmek yapabileceğiniz tehlikeli hareketlerden bazıları. Tabii polisleri kızdırmak da var!

Oyuna başlarken size hızınızı arttırmanız için belli miktarda NOS veriliyor. Bu hız arttırıcıyı kendiniz arttırabildiğiniz gibi ücretli olarak da satın alabiliyorsunuz. Oyunda belli bir aşama kaydettikten sonra başlardaki yavaş oyun canınızı sıkacaktır. Bu yüzden NOS’unuza iyi bakın!

highway rider android

İki farklı modu bulunan oyunun en zevkli modu bize göre ‘Fugitive’. Çünkü diğer mod Arcade’ye kıyasla daha zor. Otobandaki engellere ek olarak polis barikatlarına çarpmadan geçmelisiniz.

Oyunun aslında ufak bir hilesi de var. Otobanın tam ortasındaki çizgiyi takip ederseniz ileri seviyelere ulaşabilirsiniz. Yanlız macera arıyorsanız kesinlikle hareketli olmalısınız.

Oyun hem Android hem de iOS platformunda mevcut. Yanlız bir farkla; Apple cihazlarda ‘Multiplayer’ seçeneği varken Android’de yok! Bu da bizce büyük bir eksi! Zira rakiple oynamak çok eğlenceli.

highway rider ios

Uygulama müthiş başarılı denebilecek düzeyde değil. Fakat vakit öldürmek için iyi bir seçim. Ayrıca akıllı telefonlar ve tabletlerde oldukça popüler. Arkadaşlarınızla yarışmanız eğlenceyi katlayacaktır.

Android cihazlara indirmek için; http://play.google.com/store/apps/details?id=com.batteryacid.highwayrider&hl=tr

Apple cihazlara indirmek için; http://itunes.apple.com/tr/app/highway-rider/id494833223?l=tr&mt=8

highway-rider

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir