Günün Uygulaması; Garanti Cep Şubesi

Bugünkü uygulama incelememiz cep telefonundan bankacılık işlemi yapanların ilgisini çekecek türden. Garanti Bankası‘nın akıllı telefonlar için sunduğu Cep Şubesi.

Uygulama özellikle günlük havale işlemi sayısı fazla olan kullanıcılar için ideal. Zira uygulama üzerinden havale yaptığınızda herhangi bir havale ücreti ödemiyorsunuz. Bankayla yoğun işlemler yapıyor ve hala akıllı telefon kullanmıyorsanız, kesinlikle en kısa zamanda edinmelisiniz. Uygulama size hız kazandıracağından, zamandan büyük tasarruf edeceksiniz.

Cep şifrenizin geldiği telefon eğer kullandığınız telefonla aynıysa bir kaç girişten sonra uygulama otomatik olarak hattınızı tanıyor. O andan itibaren şifreye gerek kalmadan kullanıcı adı ve parola girişinden sonra güvenlik resmi aşamasını geçerek direk uygulamayı kullanmaya başlayabiliyorsunuz.

Uygulamanın kullanımı oldukça basit. Düzen başarılı ve her şey net! Fatura ödemenizi dahi çok basit bir şekilde kısa zamanda yapabiliyorsunuz.

Kredi kartlarınız ve hesaplarınızın hareketlerini rahatlıkla görüntüleyebiliyorsunuz.

Ayrıca uygulamada rakam tuşlayacağınız bölümlerde rakam klavyesi, harf tuşlayacağınız bölümlerde harf klavyesi çıkıyor ki bu gerçekten büyük kolaylık. İşlemlerinize hız kazandırıyor.

Biz deneyemedik fakat uygulama marketlerinden anladığımız kadarıyla uygulama üzerinden cep telefonuna lira yüklemelerinde sıkıntı var. Zaten onu da bayilerden yüklemenizi tavsiye ediyoruz ki esnaf kazansın. :)

Hem iOS hem de Android platformunda uygulama mevcut. Garanti Bankası’yla çalışıyorsanız kesinlikle denemelisiniz. Ayrıca bankanın diğer uygulamalarına da göz atmanızda fayda var.

Android cihazınıza indirip, yüklemek için burayı tıklamalısınız.

Apple cihazınıza indirip, yüklemek için burayı tıklamalısınız.


Android-İçin-Garanti-Cep-Şubesi-Uygulaması

Garanti cep şubesi ios apple

Garanti cep şubesi ios


Author: Tayfun Sağır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.