Özellikle avcılıkla ilgilenen akıllı telefon kullanıcıların ilgisini çekecek bir oyun; Deer Hunter 2014… Yakın zamanda gelen güncellemeyle daha da zevkli hale gelen oyun, son dönemdeki en popüler uygulamalardan.

GLU Mobile tarafından geliştirilen oyunun mantığı dünyanın farklı yerlerinde, farklı alanlarda avcılığınızı kanıtlamanız üzerine.

Oyun aslında oldukça basit. Yapmanız gereken sadece ilk başlarda biraz sabrederek, iyi bir silah için para biriktirmek. Bunun içinde GLU Mobile geliştirdiği diğer oyunlarda da olduğu gibi para ve altınınızı çabucak harcamamanız gerekiyor. Bu şekilde biz oyunu bir hafta sürmeden bitirdik. Silahlarınızı geliştirmek için beklemeli ve yaklaşık 35000 dolar biriktirene kadar öylesine oynamalısınız. Yoksa yeni ve güçlü silahlar için gerçek paralar ödemeniz gerekebilir.

Belli bir aşamaya gelene kadar sadece gerektiği noktalarda silahınızı geliştirin. Sadece altınla alınabilecek güçlü silahlara göz dikmenize gerek yok, nakit para ile alınabilecek en güçlü silahlar işiniz görecektir. Yine de enerji için altınlarınızı harcamamaya özen gösterin.

Oyunda dikkat edilmesi gereken diğer bir husus ise görevleri tam anlamak! Örneğin bazı bölümlerde kızılötesi(infrared) cihazını kullanarak, hayvanın ciğer veya kalbinin birbirinden ayırmalısınız. Ciğer ve kalp vuruşlarına dikkat etmeli, fazla zaman kaybetmemelisiniz.

Oyun basit ve eğlenceli. Marketlerde bir çok kullanıcı vahşi olarak nitelendirse de neticede bir oyun.

Şu an iOS ve Android platformlarında bulunan oyunu ücretsiz indirebilirsiniz.

Android cihazınıza yüklemek için tıklayın.

iOS cihazını yüklemek için tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir