Bugünkü uygulama incelememizin konuğu Android cihazlar için önerimiz olan Ekran Çatlak(Crack your screen).

Google Play Store üzerinde Ekran Çatlak adıyla yer alan uygulama, kurulduktan sonra telefonunuzda Crack your screen adıyla yer almaya başlıyor.

Peki bu uygulama ne işe yarıyor? Uygulamayı aktif hale getirdiğinizde telefon ilk darbede ekrana çatlamışcasına bir görüntü getiriyor ve ekranın kırıldığını zannediyorsunuz. Daha doğrusu sizin üzerinde deneme yaptığınız kişi telefonunuzun ekranını kırdığını zannediyor.

G6 firması tarafından Android telefonlar için  geliştirilen uygulamanın dili Türkçe değil. Uygulama marketinde Türkçe isimle yer almasına rağmen uygulamanın ana dili İngilizce. Tabi bir kaç tane daha farklı dil seçeneği mevcut. Aslına bakarsanız çok basit bir uygulama olduğundan diliyle pek alakanız da olmayacaktır.

Kusur kısmını geçtikten sonra uygulamanın güzel taraflarına gelebiliriz. Öncelikle yerini ve zamanını denk getirdiğinizde gerçekten oldukça eğlenceli bir program. Uygulamayı açıp gerekli ayarlamayı yaptıktan sonra gelecek olan ilk ufak darbede telefonun ekranı çatlamış, kırılmış gibi gözükecektir. Özellikle teknolojiyle arası olmayan sevdikleriniz üzerinde denediğinizde eğlence boyutları daha üst seviyelere tırmanıyor. :)

Uygulamada bir kaç farklı ekran çatlaması ve ekran kırılması efekti mevcut. Telefona gelecek olan darbenin ayarlamasını uygulama menüsünden yapabiliyorsunuz. İsterseniz zaman ayarlaması yaparak, darbe almasına gerek kalmaksızın ekranı patlatabilirsiniz.

Ekran kırılırken telefonun verdiği ses de oldukça inandırıcı. Bir anlık şok etkisi için yeterli.

Şaka amaçlı uygulama anlık eğlenceler için güzel. Başta da değinmeye çalıştığımız gibi özellikle teknolojiyle arası uzak sevdikleriniz üzerinde denerseniz uygulama sayesinde zevkli dakikalar geçirebilirsiniz.

Uygulamayı indirip, yüklemek için buraya tıklamalısınız.

crack your screen

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir