GTA: San Andreas Windows Phone’da

Windows Phone, uygulama sayısını her alanda hızla artırmaya devam ediyor. Rockstar Games, iOs ve Android’de sunulmasından bir ay sonra, Grand Theft Auto: San Andreas’ın Windows Phone Store’da yerini aldığını açıkladı.

Rockstar Games tarafından geliştirilen ve bir zamanların en popüler oyunlarından olan GTA San Andreas’ın mobil versiyonu, Android ve iOS işletim sistemli cihazlar için geçtiğimiz aylarda yayınlanmış ve bir süre sonra Windows Phone işletim sistemli cihazlara yönelik olarak da yayınlanacağının sözü verilmişti.

GTA, mobil cihaz kullanıcılarının yüzünü güldürdü ve  Android ve iOS 7’nin ardından GTA: San Andreas’ı Windows Phone’a taşıdı.Ancak Windows Phone 8 işletim sistemli cihazlar için yayınlanan GTA: San Andreas’ı destekleyen Windows Phone cihazların sayısı oldukça düşük.

gta-windows-phone

 

Rockstar, GTA: San Andreas’ın sadece Nokia Lumia 1520, 1320, 822, 820 ve 810’da çalışacağını belirtti. Ayrıca, HTC 8XT de oyunu destekleyecek.

GTA: San Andreas, Windows Phone’da 19 MB’lık bir dosya olarak yerini aldı. Oyunu indirdikten sonra yapılması gereken güncelleme ise 2.5 GB.

Ntvmsbc

Author: Halil Akgül

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir