Google Play’de Temple Run 2 Bekleyişi

Akıllı telefonlarda efsaneye dönüşen ve tüm platformların toplamında 170 milyondan fazla indirilen Temple Run adlı oyunun ikinci versiyonu Apple Store’dan sonra Google Play’e de gelmek üzere.

Temple Run 2, Apple Store’a ücretsiz olarak sunuldu ve yine indirilme rekorları kırdı. İlk günde 6 milyon ve ilk dört günde 20 milyon gibi indirilme rakamlarına ulaşan oyun, ilk versiyonundan daha fazla ilgi görecek gibi duruyor. Google Play‘de merakla beklenen oyun için net bir tarih belirtilmedi fakat en büyük beklenti oyunun yarın yani 24 Ocak‘ta Google Play’de olması yönünde. Diğer söylenti ise yine ilkinin paralelinde, önümüzdeki haftayı bulmayacağıyla ilgili.

Temel olarak ilkiyle aynı mantığı koruyan ikinci versiyonda, eğimli yollar, madem ocakları ve halatla bonus toplama gibi seçenekler mevcut. Grafikleri yine oldukça başarılı ve yine akıllı telefonlar için performans avcısı olacağa benziyor.

temple run 2

 

Eğer söylentiler doğru çıkmış olursa, 16 Ocak’tan itibaren iOS için Apple Store’da yayınlanan ürün, 8 gün sonra Android cihazlar için Google Play’e gelmiş olacak.

Author: Tayfun Sağır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.