Turkcell genç müşterilerine gece saat 00:00 ile 06:00 arasında 2 Gb internet hediye ediyor! Üstelik kampanyadan hem faturalı hem de faturasız hat kullanıcıları yararlanabiliyor.

Kampanyadan 25 yaş altındaki kullanıcıların bir çoğu yararlanabiliyor. Faturasız yani ödemeli hat kullanıcılarının genç ya da GençPlus tarifelerinden birinde olması ve Kaçmaz İkili, Kaçmaz Üçlü, Kaçmaz 2GB, Olay 2GB, Olay 400 ve Ek Olay, Yıldız 500 ve Yıldız Ek Genç paketlerinden birini almış olması gerekiyor.

Faturalı hatlar için ise gençlere özel sunulan tarifelerden birinde olmuş olmak yani Kaçmaz 25, Kaçmaz İkili, Kaçmaz 35, Kaçmaz 39, Kaçmaz 45, Hepsi Eko, Hepsi Bol paketlerinden birini almış olmak yeterli.

Son 90 gün içinde numara taşıma ya da yeni bir hat alarak Hazır Kart’a gelen aboneler ücretsiz kısa mesaj göndererek ya da gnçtrkcll uygulaması üzerinden, diğer aboneler ise gnçtrkcll uygulaması üzerinden kampanyaya katılabilirler. Zaten kampanyanın ana amaçlarından biri ‘gençturkcell uygulaması‘nın yayılmasını sağlamak.

turkcell-gencturkcell-gece-internet-kampanyasiİlgili tarifelerden birindeyseniz ve ilgili paketlerden birine sahipseniz, kampanyadan yararlanabilmek için GECE2GB yazıp 2222’ye ücretsiz katılım mesajı atılabilir. Akıllı telefon kullanıcıları ‘gençturkcell’ uygulaması üzerinden de katılım sağlayabiliyor. Ayrıca Turkcell resmi web sitesindeki Online İşlemler menüsünden veya 532 Turkcell müşteri hizmetlerinden de katılım mümkün.

Ücretsiz sunulan bir kampanya olmasına rağmen, bu avantajdan yararlanmış olmak başka kampanyalara katılımı engelleyebilir. Bu durumda IPTAL GECE2GB yazıp 2222’ye ücretsiz mesaj göndermek yeterli olacaktır. Yine katılım seçenekleri de iptal için kullanılabilir.

Kampanya kapsamında sunulan içeriklerden ne kadar kaldığını öğrenmek için Turkcell Hesabım uygulaması veya operatörün resmi sitesindeki Online İşlemler menüsü kullanılabilir ya da KALAN yazıp 2222’ye ücretsiz kısa mesaj atmakla, *159# tuşlaması yapılabilir.

gnçtrkcll Gece İnternet Kampanyasına katılım için son gün 9 Kasım! Katılım sağlayanlar bu faydadan 31 Ocak 2016’ya kadar yararlanabilecek. Diğer tüm detaylar için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

gnçtrkcll Gece İnternet Kampanyası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir