General Mobile’ın Şubat ayında Mobil Dünya Kongresi’nde tanıttığı ve merakla beklenen yeni fiyat/performans telefonu GM 5 Plus bugün itibariyle satışa çıktı. 999 liralık satış fiyatı ve iddialı özellikleriyle dikkat çeken ürün, yaklaşık 2 ayın sonunda raflardaki yerini almış oldu.

Piyasaya sürdüğü fiyat/performans odaklı ürünleriyle, ülkemizde hatrı sayılır bir kitleye ulaşan General Mobile, özellik ve fiyatıyla iddialı yeni bir ürünle daha karşımızda; GM 5 Plus. Ürün aslında WMC 2016’da duyurulmuş ancak önümüzdeki aylarda piyasada olacağı bilgisi paylaşılmıştı. Bu bağlamda bir süredir Nisan ayının 3. haftası satışa çıkacağı konusunda sosyal medya hesapları üzerinden bilgi paylaşılıyordu. Bugün yani 15 Nisan Cuma 2016 itibariyle bekleyiş sona erdi ve GM 5 Plus satışa çıktı.

Ürünü şu an Telpa bayilerinde bulabilmek mümkün. Telpa markanın tek yetkili, resmi distribütörü ve yetkili servisi konumunda. Bu açıdan Telpa bayilerine öncelik verilmiş olması da çok normal. Ürünün yakın zamanda teknoloji marketler ve GSM bayilerinde de yaygınlaşması bekleniyor.

general-mobile-gm-5-plus-satisa-ciktiCorning Gorilla Glass 4 korumasıyla güvence altına alınmış 5.5 inçlik Full HD ekrana sahip GM 5 Plus, 3 GM Ram, Sekiz çekirdekli 1.5 Ghz işlemci ile ön ve arka tarafta kullanılmış 13 Megapiksel kamerasıyla dikkat çekiyor. Ürünün tüm teknik özelliklerini, görsellerini ve tanıtım videosunu görmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

General Mobile GM 5 Plus

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir