General Mobile’ın yeni amiral gemisi, Google ortaklığıyla geliştirdiği Android One ekosisteminin en son ve en güçlü ürünü GM 5 Plus’ın kutu açılımını gerçekleştirdik ve kutu içeriğine baktık. Hızlı bir kurulum sonrası da kısa bir ilk bakış gerçekleştirdik ve tüm bu detayları YouTube kanalımızda paylaştık.

General Mobile GM 5 Plus 999 liralık satış etiketi ve vadettiği güçlü özelliklerle dikkat çekiyor. Bir fiyat/performans telefonu olan GM 5 Plus’ı şu an Telpa ve Turkcell bayilerinde bulabilmek mümkün. Nakit ya da kredi kartı tek çekim ile sahip olunabilen ürün, Turkcell faturalı hat kullanıcıları için tarifeye ek seçeneklerle de sunuluyor. Ürünün satışa çıktığı haberini geçtiğimiz günlerde paylaşmıştık. Ancak GM 5 Plus henüz piyasaya yeteri kadar yayılmış değil. Bu yüzden her sorduğunuz bayide bulamayabilirsiniz. Biz 3. denememizde ürüne ulaşabildik. İlk gittiğimiz Turkcell İletişim Merkezi ürünü sadece faturaya ek seçeneklerle verebileceğini söylerken, ikincisinde ürünün stokta olmadığını gördük. Son denememizde ise ürünü almayı başarabildik. GM 5 Plus önümüzdeki süreçte teknoloji marketler ve GSM bayilerine yayılacaktır. Bu yüzden şu an yaşanan ürünü bulamama sorunu da ortadan kalkacaktır.

Gelelim kutu içeriğine… General Mobile amiral gemisinde, bir önceki Android One ürünü olan 4G’nin kutusuna benzer bir kutu kullanmış. Fakat kutunun iç bölümü, aksesuarlar gibi kırmızı renkte. GM 5 Plus kutusunda 2 adet USB Type C şarj ile veri kablosu, şarj cihazı başlığı, sim kart yuvasını çıkartma aparatı, USB Type C- microUSB dönüştürücü, kulak içi kulaklık ve kullanım kılavuzu ile garanti belgesi yer alıyor.

General Mobile GM 5 Plus Modelini Beğendiniz mi?

  • Evet (90%, 351 Oy)
  • Hayır (10%, 39 Oy)

Oy verenler: 390

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

Ürün Nano sim kart kullanıyor ve tek hatlı. Sim kartın takıldığı slota aynı zamanda hafıza kartı da yerleştirilebiliyor. Yani tek slotta iki kart.

Ürün kutusundan çıkan kulaklık ilgili yorumlarımızı ses performansı videosuyla paylaşacağız. Şarj cihazının güç değerleri ise 9V-2A şeklinde.gm-5-plus-kutu-acilimi-Biraz önce de belirttiğimiz gibi aksesuarlarda kırmızı renk hakim. Kulaklık metal kaplamalı bölümlere sahip. Şarj cihazının ise başlığı beyaz renkte. Şarj çevirici anahtarlığa takılabilecek bir muhafazayla geliyor. Önceki modellerin aksine GM 5 Plus kutusunda ekran koruyucu jelatin yer almıyor. Kullanıcının bunu bizzat edinmesi gerekecek.

GM 5 Plus Oyun Performansı

Ürünün yakında oyun, ses, müzik, şarj, internet performans videoları ile format, reset, screenshot gibi püf noktası ile test videoları da yayında olacak. 1 hafta – 10 gün sonra ise detaylı bir inceleme ile karşınızda olacağız. O zamana kadar lütfen takipte kalın!

www.youtube.com/ceplikcom

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir