General Mobile Discovery Elite Ekran Görüntüsü Alma

General Mobile Discovery Elite akıllı telefonunuzda tıpkı diğer bir çok akıllı telefonda olduğu gibi ekrandaki görüntüyü kaydederek, galeriye eklemeniz mümkün. Bunun için Google Play Store’da bir çok uygulama bulunurken telefonunuzun sunduğu dahili özellik sayesinde de işlem yapabilirsiniz.

Ekran görüntüsü alma özelliği, o an ekranda bulunan görüntünün aynen kaydedilerek, galeriye eklenmesine imkan tanır ve ekran görüntüsü kaydetme, ekran fotoğrafı çekme, ekran görüntüsü yakalama, screenshot gibi bir çok farklı şekilde adlandırabilir.

General Mobile Discovery Elite, Android 4 işletim sistemi kullanan bir telefon ve ekran görüntüsü alma yöntemi aynı işletim sistemi kullanan markalarla benzerlik gösterirken, tüm General Mobile modelleriyle aynıdır.

Discovery Elite modelinde ekran görüntüsü alabilmek için basit bir tuş kombinasyonu yapmalısınız; görüntüsünü yakalamak istediğiniz ekrandayken ses kısma ve açma-kapama(kilit) tuşlarına birlikte basarak kısa bir süre bekleyin.

İşlemi başarıyla gerçekleştirdiğinizde yukarıdaki bildirim ekranından uyarı alır, ekranda fotoğraf çekimine dair bir hareketlenme görür ve bir deklanşör sesi duyarsınız.General_Mobile_Discovery_Elite-ekran-goruntusu-almaYakaladığınız görüntüyü telefonun galerisinde ‘Screenshots‘ albümünde bulabilirsiniz.

Author: Tayfun Sağır

2 thoughts on “General Mobile Discovery Elite Ekran Görüntüsü Alma

    1. Play Store’da ‘Screenshot’ yazarak aratma yapın, çıkan seçenekleri deneyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir