General Mobile ve Google işbirliğiyle ülkemizde piyasaya sürülen ilk Android One ürünü olma özelliğine sahip General Mobile 4G modelinin çift hatlı versiyonu satışa çıktı.

Mayıs ayında tanıtılan ve 699 liralık fiyatıyla oldukça ilgi gören General Mobile 4G, markanın diğer bir çok modelinin aksine tek hat desteğiyle geliyordu. Aslında tüketiciler yine çift hatlı bir telefon bekliyordu ancak marka ilk ürünü tek hatlı olarak duyurmuştu. Bir kaç gündür de markanın sosyal medya hesaplarında ürünün çift hatlı versiyonuyla ilgili takipçilere sorular soruluyor, ürüne ilgi ölçülmeye çalışılıyordu. Çok geçmeden de ürün duyuruldu.

Yeni ürün General Mobile 4G Dual teknik özellikleriyle tek hatlı versiyonun tamamen aynısı, tek değişen detay sim kart desteği. Bir de tabiiki fiyatı! 4G Dual 50 lira daha pahalı, 749 lira.

general-mobile-4g-dual-cift-hatli-satisa-ciktiGeneral Mobile 4G Dual, markanın bayilerine dağıtılmaya başlanmış. Taksit seçeneği ise yine Turkcell üzerinden sağlanıyor. Taksit imkanı talep eden müşterilerin Turkcell bayilerine gidip, başvuru yapması gerekiyor.

Yeni ürünü tüm teknik özellikleri, fotoğrafları ve videsoyla aşağıdaki bağlantıdan inceleyebilirsiniz.

General Mobile 4G Dual

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir