General Mobile 4G (Android One) Oyun Performansı

General Mobile 4G (Android One) 15 Mayıs itibariyle piyasaya çıktı ve teknoloji takipçilerinden hatrı sayılır bir ilgi gördü. Bunu hem Youtube kanalımızdaki videolardan hem de sitemizdeki makalelerden anlamak mümkün, telefon merak ediliyor.

Android One’ın büyük ilgi oluşturmasından ötürü biz de telefona hemen ulaştık ve makaleleriyle birlikte videoları paylaşmaya başladık. Kullanıcıların geri dönüşlerini de dikkate alarak bir oyun incelemesi yayınlamaya karar verdik ve bazı ‘Kullanıcıya Destek’ videolarının hemen arkasından oyun performansı videomuzu da yayına soktuk.

General Mobile 4G (Android One) orta segment bir telefon olmasına rağmen oyun performansı bizi şaşırttı! Bir çok oyunu telefona kurduk ve peşi sıra oynadık. Buna rağmen telefon hem hali hazırda çalışan oyunlarda bir sıkıntı yapmadı hem de arka planda diğer oyunları hazır bekletmeye devam etti. Ayrıca telefonun aşırı ısınma yapmaması da oldukça önemli. Görebildiğimiz tek kusur ise bazen oyunlardan ana ekran butonuna basarak çıkış yapmamıza rağmen intro müziğinin arka planda çalmaya devam etmesi oldu! Detayları videomuzda görebilirsiniz.

Tek bir kusurla General Mobile’ın yeni ürünün oyun performansının gayet iyi olduğunu söylemek mümkün. Oyunların akıcılığı, geçişlerde kullanıcıyı yormaması ve telefonun oyun oynanması sırasında aşırı bir ısınmaya maruz kalmaması gerçekten güzel. Bu seviyede bir telefonun üst düzey hemen her oyunu rahatça çalıştırabilmesi de diğer güzel bir detay.

Author: Tayfun Sağır

2 thoughts on “General Mobile 4G (Android One) Oyun Performansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir