EVOBT RS6 Slim model akıllı telefonda da ekran görüntüsü alabilmeniz mümkün. Bunun için aşağıda anlatacağımız yöntemi doğru uygulamanız yeterli.

Ekran görüntüsü alma özelliği, o an ekranda bulunan görüntünün galeriye kaydedilerek, üzerinde düzenleme yapılmasına veya paylaşılmasına imkan tanır. Ekran görüntüsü yakalama, ekran fotoğrafı çekme, ekran görüntüsü kaydetme, screenshot gibi bir çok farklı adlandırılan özellik RS6 Slim’de dahili olarak yer alır. Bu işlem için ayrıca uygulama marketinde çeşitli uygulamalar da yer alır.

EVOBT RS6 Slim, Android 4 işletim sistemi kullanan bir model ve ekran görüntüsü alma yöntemi aynı işletim sistemini kullanan modellerle benzerdir. RS6 Slim modelinde ekran görüntüsü alabilmek için telefonun bazı fiziksel tuşlarından yararlanmalısınız; görseldeki gibi ses kısma ve kilit tuşlarına aynı anda, birlikte basarak, kısa bir süre bekleyin.

Yapılması Gereken Tuş Kombinasyonu: Ses Kısma Tuşu + Kilit Tuşu
evobt-rs6-slim-ekran-goruntusu-alma

Yöntem doğru uygulandığında ekranda fotoğraf çekimine benzer bir hareket görülür ve bir deklanşör sesi duyulur. Ayrıca yukarıdaki bildirim ekranından bilgilendirme alınır.

Yakalanan görüntüyü ister bildirim ekranındaki bildirime dokunarak isterseniz de telefonun galerisindeki ‘Screenshots‘ albümünde bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir