Cep telefonunun kullanımının yayılması ile birlikte telefon kılıfları hayatımıza girdi. Telefonu koruma amaçlı üretilen telefon kılıfları çeşit çeşit modelleri ile karşımıza çıkmaya başladı. Binlerce seçenek arasından tarzımıza uygun cep telefonu kılıfı bulmak artık çok kolay.

Telefon Kılıfı Modelleri

Telefon kılıfı tasarımları son yıllarda çok değişik yönlerde ilerlemeye başladı. Bildiğimiz klasik düz modeller yerini çok desenli kılıflara bırakırken, üç boyutlu telefon kılıfları dikkat çekmeye başladı. Çeşitli hayvan modellerinden veya nesnelerden yapılan telefon kılıfları alışılmışın dışında görüntüler sergiliyor. Silikon malzeme ile yapılan üç boyutlu telefon kılıfı modelleri daha yaygın olmakla birlikte daha sert malzemelerden yapılan çeşitlerini de bulmak mümkün. Hayvan modellerinin yanı sıra çiçek desenleri, kamera lensi, silikon stickerlar ile yapılan çeşitli objeler, ponponlar ve telefonun üstünde tavşan kulağı varmış gibi görünen modeller en çok tercih edilenler arasında.


Kendinize veya sevdiklerinize özel telefon kılıfı tasarlamak isterseniz https://www.mobilcadde.com/kisiye-ozel-telefon-kilifi/ sayfasına göz gezdirebilirsiniz.

Telefon kılıflarının sadece kılıf olarak kalmamasını amaçlayanlar kılıflara birçok aparat ekleyerek çok yönlü kullanım sağladılar. Aynalı telefon kılıfları bunlara verilebilecek en güzel örnek. Telefon kılıfının arkası tamamen ayna olan kılıfların yanı sıra arka kapağı açılan ve içinde ayna olan kılıflar da mevcut. Aynalı modeller dışında arkasında saatli veya kulaklık koymak için tasarlanmış olan telefon kılıfları da bulunmakta. Telefonun kamerasının çekim görüntüsünü değiştirmek amaçlı çeşitli lensleri aparat olarak barındıran telefon kılıfları her an her yerde içinizdeki fotoğrafçıyı çıkarmak için bulunuyor. En çok kullanılan telefon kılıfı modellerinden biri ise kartlıklı olanlar. Kredi kartı, kimlik gibi kartlarınızı cüzdana ihtiyaç duymadan telefonun arkasında taşıyabileceğiniz telefon kılıfı modelleri mevcutken, var olan telefon kılıfınıza kartlığı ayrı aparat olarak da yapıştırabilirsiniz. Telefonunu elinden çok düşüren kişiler için ise çeşitli tasarımlarda olan ve bir köşesinde ip bulunduran telefon kılıfları da bulunmaktadır.

Her an her yerde yanımızda bulunan telefon kılıfları çeşitli kullanım kolaylıklarını da beraberinden getirirken tasarımları ile kişilerin zevklerine hitap etmeye devam etmektedir.

Yaratıcı ve farklı telefon kılıfları, çiftlere özel olarak da tasarlanabiliyor. “Çiftler İçin Telefon Kılıfları” yazımızda bu konuyla ilgili daha fazla detay edinebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir