Download Mode, Samsung Galaxy serisi akıllı cihazları yazılım yüklemesine hazırlayan bir moddur. Yani Android işletim sistemli, Samsung marka tüm tablet ve akıllı telefonları, yazılım yükleme işleminden önce bu moda almanız gerekir.

Samsung Galaxy serisi cihazlara yazılım yüklemesi genellikle Odin programı üzerinden yapıldığı için bu moda Odin Mode da denilir.

Cihazların Download moda alınış biçimleri farklılık gösterebiliyor. Ancak güncel cihazların hepsi aynı yolla Download moda alınıyor. Samsung marka cihazları Download moda alabilmek için telefonun fiziksel bazı tuşlarından yararlanılır. Bu yüzden eğer cihaz Download moda geçmiyorsa ilk şüphelenmeniz gereken yer fiziksel tuşlarınız. İlgili tuşlardan herhangi biri çalışmadığında cihaz normal olarak açılacaktır.

Download moda geçiş için cihazın kapalı olması gerekir. Cihazınız açıkken Download Mode geçiş yapamazsanız. Samsung marka Android işletim cihazların Download Moda nasıl geçirildiğini görmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Samsung Marka Android Cihazlar Download Moda Nasıl Alınır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir