Çiftler İçin Telefon Kılıfı Modelleri

Telefon kılıfları cep telefonu kullanımının artması ve koruma ihtiyacının doğmasından dolayı tasarlanmışlardır. Her tür cep telefonu modeline uygun olarak bulunabilecek binlerce çeşit cep telefonu kılıfı vardır. Farklı renkler, desenler ve tasarımları olan telefon kılıfı modelleri günümüzde daha çok kişiselleştirilmeye başlanmıştır. Kişiye özel tasarımlar bu kişiselleştirmenin başlangıcı olmuştur. Bir sonraki nokta ise çiftlerin birbiri ile uyumlu cep telefonu kılıfı modelleri kullanmaları olmuştur.

Yazılı Telefon Kılıfı Modelleri

Özel tasarım telefon kılıfı modelleri arasında en çok talep gören yazılı modeller olmuştur. Çiftlerin kullandığı modeller genellikle isimlerin yanına kalp deseni gibi çeşitli desenler eklenerek tasarlanan modellerdir. Bu modeller dışında iki telefon kılıfı ile tamamlanan sonsuzluk işareti ve bu işaret içine yazılan modeller, tamamlanmış kalp tasarımına yazılan isimler veya yine çeşitli tamamlayıcı desenlerle yapılan tasarımlar olabilir. Yazılı telefon kılıfı modellerinde çiftlerin özel günlerinin tarihlerinin yazılması da sık tercih edilen telefon kılıfı modelleri arasındadır.

Fotoğraflı Telefon Kılıfı Modelleri

Çiftlerin kendi fotoğrafları ile tasarlanan telefon kılıfı modelleri de en çok tercih edilen modeller arasındadır. Bu tasarımlar iki telefon kılıfını yan yana getirerek tamamlayıcı nitelik taşıyan modeller olabileceği gibi aynı tasarımdan iki tane olacak şekilde de tasarlanabilir. Kişilerin zevkine göre çeşitli arka planlar ile de zenginleştirilebilen fotoğraflı telefon kılıfları çiftler arasında en çok tercih edilen modellerin başında geliyor.

Animasyonlu Telefon Kılıfı Modelleri

Farklı farklı çizgi film karakterleri genel olarak telefon kılıflarında çok tercih ediliyor. Çiftler de çeşitli çizgi filmlerden esinlenerek tasarlanmış telefon kılıfı modellerini kendilerine uyarlayarak kullanmayı tercih ediyorlar. Mickey Mouse ve Mini Mouse, UP gibi çizgi filmler çiftler arasında en çok rağbet gören modellerdir.

Çeşit çeşit renk ve modellerde bulunan telefon kılıfı modelleri günümüzde kişiselleştirme modası ile birlikte kişinin zevkine özel tasarımlarla buluşmuştur. Bu akımdan yola çıkarak çiftler de kendilerine özel tasarımlar tercih etmişlerdir. Bu tasarımlar arasında yazılı, fotoğraflı veya animasyonlu telefon kılıfı modelleri en çok rağbet gören modeller olmuşlardır.

2019 yılında birçok kategori de pek çok farklı telefon için kılıf modeli tasarlandı.  2019’un en popüler telefon kılıfları için “2019 En Trend Telefon Kılıfı Modelleri” yazımızı inceleyebilir, detaylara sahip olabilirsiniz.

Author: Halil Akgül

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir