Casper’ın yeni amiral gemisi Via V9 satışa çıktı! Via serisinin en gelişmiş ürünü olan yeni model 1099 liralık fiyat etiketine sahip olacak.

Ülkemizde satışa çıkan orta seviye telefonların sayısı artıyor. İlgili segmentin son üyesi de Via serisiyle hatrı sayılır bir yer edinen Casper’ın yeni ürünü Casper Via V9 oldu. Yenilikçi özellikleriyle dikkat çeken model beklenmedik şekilde Via V6 ailesinden kısa bir süre sonra duyurularak, satışa sunuldu.

Casper Via V9, aslen global pazarda Wiko Highway Star olarak bilinen akıllı telefon. Casper markasıyla yapılan işbirliği sonucu ülkemizde Via V9 olarak satılacak. Tek parça yekpare bir kısa yapısına sahip ürün oldukça ince ve hafif; sadece 6.4 mm ve 124 gram ağırlığında.

Casper’ın yeni amiral gemisi 5 inçlik AMOLED bir ekrana sahip ve bu ekran 720 x 1280 piksel yani HD çözünürlük sunuyor. Telefonda sekiz çekirdekli 1.5 GHz hızındaki 64-bit işlemciye 2 Gb DDR3 Ram eşlik ediyor. Telefonun dahili hafızası 16 Gb ve hafıza kartı desteği de sunuyor.

casper-via-v9-Son dönemde orta seviye bir çok telefonda olduğu gibi Via V9 da arka bölümünde 13, ön bölümünde ise 5 Megapiksel çözünürlüğe sahip bir kamerayla geliyor.

Casper bu yeni ürününde 2500 mAh batarya kullanıyor.

Ürün dün(29.06.2015) itibariyle satışa çıktı ve satış kanallarına dağıtılmaya başlandı. 1099 liralık satış fiyatına Casper Via V9 orta seviyeye yeni bir soluk getirecek gibi. Ürüne dair daha detaylı bilgiyi önümüzdeki günlerde sitemizde bulabilirsiniz.

Casper’ın yeni amiral gemisinin tüm teknik özelliklerini incelemek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Casper Via V9

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir