Casper Via V3 Modelinde Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır?

Casper Via V3 akıllı telefonunuzda güncel tüm telefon ve tabletlerde olduğu gibi ekranınızda bulunan görüntüyü anlık olarak kaydedip, galeriye ekleyebilirsiniz. Üstelik bunun için Android uygulama marketi Play Store üzerinden herhangi bir uygulama indirmenize de gerek kalmaz. Tabi direk kesme ve direk düzenleme gibi işlemler için uygulama marketindeki uygulamaları deneyebilirsiniz.

Ekran görüntüsü kaydetme, ekran fotoğrafı çekme, ekran görüntüsü yakalama ve screenshot gibi farklı şekillerde adlandırılan özelliğin kullanımı oldukça basit. Diğer Casper Via serisi akıllı telefonlarda nasıl ekran görüntüsü alınabiliyorsa, Via V3’te de aynı şekilde ekran görüntüsü alabilirsiniz.

Casper Via V3’te ekran görüntüsü alabilmek için görselde aktarmaya çalıştığımız gibi ses kısma ve güç(kilit) tuşlarına basıp, kısa bir süre beklemeniz yeterli olacaktır.

casper-via-v3-ekran-goruntusu-almaBunun yanında Casper Via V3’ün ara yüzünde yer alan kısayollar butonuyla da ekran görüntüsü alabilirsiniz.

Yöntemleri doğru uyguladığınızda ekranda fotoğraf çekimini andıran bir hareketlenme görüp, bir deklanşör sesi duyarsınız. Yakaladığınız görüntüleri telefonun galerisinde bulabilirsiniz.

Author: Tayfun Sağır

10 thoughts on “Casper Via V3 Modelinde Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır?

  1. Benim telefonumda casper via v3 ama dedğiniz şey olmuyo denedim ama olmuyor bekledim basılı tutup ama olmuyo

    1. Aşağıda kullanıcı arkadaşların bazı tavsiyeleri var. Onları da deneyebilirsiniz.

  2. arkadaslar bazı arkadaslar anlatmayı bılmıyor telefonun ses KISMA TUSUYLE KAPAMA TUSU BAKIN SESI ACMA TUSU DEGIL KISMA TUSU

  3. Arkadaşlar, Kapama Tuşuna ve ses kısma tuşuna aynı anda basın ve birkaç saniye bekleyin. İki tuşa aynı anda basmazsanız olmaz! Ya da aynı anda basıp hemen bırakırsanız olmaz. Dediğime dikkat edin. aynı anda basın + bekleyin… iyi eğlenceler…

        1. Peki kısayollar bölümünden ekrana atayabildiğiniz sanal top üzerinden işlem yapamıyor musunuz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir