GNCTRKCLL’LİLER BU PAKETİ KAÇIRMAZ!

Biz faturalı gnçtrkcll’liler olarak çok konuşmak, çok internete girmek istiyor ama hesabımızı da biliyoruz. Bugüne kadar gnçtrkcll‘in birbirinden güzel indirimli kampanyaları ve paketleriyle bütçeyi zorlamadan hiçbir arkadaş muhabbetinden geri kalmadık. Her daim bizi düşünen ve faturalarımız kabarmadan en uygun paketle karşımıza çıkan gnçtrkcll yine bir güzellik yapıyor ve Faturalı Kaçmaz İkili Paketi müjdeliyor!
Peki Faturalı Kaçmaz İkili Paket ne işe mi yarıyor? 30 gün boyunca her yöne 500 dakikakonuşuyoruz, 1 GB internet ile de ne sosyal medyadan ne de Whatsapp yazışmalarından geri kalıyoruz. Bunun içinse sadece KACMAZ IKILI yazıyor 2222‘ye gönderiyor ve sadece 30 TL‘ye paketimize sahip oluyoruz.
Ve üstelik “Hazır Kart’tan faturalıya geçersen 12 ay boyunca her ay Turkcell’lilerle 5.000 SMS de hediye.”
  • Kampanya kapsamında Kaçmaz İkili Paket’e tüm vergiler dahil (%18 KDV ve %25 ÖİV) 30 TL’ye sahip olabilirsin; tek yapman gereken IKILI yazıp 2222’ye göndermek.
faturali-kacmaz-ikili

Kaçmaz İkili paketinden Hazır Kart gençTarife ve GençPlus tarifelerindeysen ya da diğer Hazır Kart tarifelerinde olup 25 yaşından küçüksen faydalanabilirsin.

Peki faturalı olmak istemeyen Turkcelliler ne yapmalı ?

Gençturkcell’li olup paketten faydalanabilecekler.Paket kapsamında Heryöne 500 dakika ve 1 Gb kullanım hakkı kazanabilecekler.

Kapmanya 28 Şubat 2014 tarihine kadar geçerlidir.

 Detaylı Bilgi İçin Lütfen Tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir