BlackBerry Masaüstü Yazılımı

Bilgisayarınız ile BlackBerry akıllı telefonunuz arasındaki bağlantıyı yönetin

Mac veya bilgisayarınızdaki ajandanızı, müzik ve ortam dosyalarınızı BlackBerry® akıllı telefonunuza eşitleyin.

Kullanımı kolay, güncellenmiş arayüz

BlackBerry® Masaüstü Yazılımı 7.1, BlackBerry akıllı telefonunuzu basit bir şekilde bağlamanızı, eşitlemenizi, yönetmenizi ve güncellemenizi sağlayan güncellenmiş arayüz ve kullanıcı dostu menü içerir.

Dahili BlackBerry Media Sync

En sevdiğiniz ortam dosyalarınızı BlackBerry® akıllı telefonunuza ve akıllı telefonunuzdan aktarın. Masaüstü iTunes veya Windows Media® dosyalarınızı aktarın ve müziğinizi, fotoğraflarınızı ve videolarınızı gittiğiniz her yerde yanınızda taşıyın.

Uygulamalarınızı kolayca yönetin

En sık kullandığınız veya çok sık kullanmadığınız uygulamaları BlackBerry akıllı telefonunuzda saklayın. Uygulamalar, oyunlar ve daha fazlasını ekleyin veya silin.

Akıllı telefon yazılımınızı güncelleyin

BlackBerry akıllı telefon yazılımınızın güncel ve güncellemeler olduğunda size hatırlatma yapan otomatik uyarılar ile sorunsuz bir şekilde çalışır halde olmasını sağlayın.

Ajandanızı eşitleyin

BlackBerry Masaüstü Yazılımı, Microsoft® Outlook®1, Windows® Calendar, IBM® Lotus Notes® ve Yahoo!® ile uyumludur. Ajanda bilgilerinizin her zaman eşitlenmiş olmasını sağlayın, böylece hiçbir konuyu atlamazsınız

Akıllı telefonlar arasında geçiş yapın

Yeni bir BlackBerry akıllı telefona mı geçiyorsunuz? Bir BlackBerry akıllı telefondan bir diğerine geçmek için cihaz değiştirme sihirbazını kullanın.

Pragramı indirmek için tıklayınız:
http://tr.blackberry.com/services/desktop/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir