BlackBerry Link

BlackBerry yeni çıkardığı BlackBerry 10 OS işletim sistemine sahip telefonları için yeni bir bilgisayar programı yayınladı.  BlackBerry Link ile 10 OS işletim sistemine sahip telefonlarınız bilgisayarınız üzerinden kontrol edebilir, yazılım yükleyebilir ve formatlayabilirsiniz.

BlackBerry 10 OS bulunan aygıtlar için

BlackBerry Link’i İndirmek İçin Tıklayın.

Resim, şarkı ve videolarınızı yeni aygıtınızda bir araya getirin. BlackBerry Link ile içeriklerinizi BlackBerry 10 aygıtları ve bilgisayarınız arasında yönetebilir ve senkronize edebilirsiniz. Eski aygıtınızdan aktarım yapıyorsanız BlackBerry Link, size hızlı ve sorunsuz bir kurulum sağlar.

blackberry link 1Kusursuz içerik yönetimi

Tüm fotoğraflarınıza, müziklerinize, videolarınıza ve dosyalarınıza Wi-Fi® veya USB ile erişin ve bunları BlackBerry 10 aygıtları ile bilgisayarınız arasında senkronize edin, paylaşın ve düzenleyin.1

Müzik, hem Windows Media Player hem de iTunes desteğiyle, BlackBerry 10 aygıtınızla kişisel ya da Mac bilgisayarınız arasında senkronize edilebilir ve paylaşılabilir. Fotoğraflar, videolar ve belgeler de seçilen klasörlerle kolayca senkronize edilebilir.

 

 

blackberry link 2Kullanımı kolay

BlackBerry Link’in kurulumu kolaydır ve BlackBerry 10 aygıtınızı bilgisayarınıza ilk bağladığınızda yazılımı indirmeniz istenir. Kurulduktan sonra, medya ve belgelerinize hızlı ve kusursuz erişimin keyfini çıkarırsınız. BlackBerry Link ile BlackBerry Kimliği kullanarak oturum açmak bilgisayarınızı aynı BlackBerry Kimliği ile oturum açılmış olan Blackberry 10 aygıtlarınızla otomatik olarak ilişkilendirmenizi sağlar.

Masaüstü kütüphaneniz de aygıt içeriğinizle aynı yolla sunulduğundan, istediğinizi her zaman bulabilirsiniz. Aygıtınıza senkronize etmek için koleksiyonları ya da ayrı ayrı öğeleri sürükleyip bırakmanız yeterlidir.

 

blackberry link 3Güvenli yedekleme ve güncellemeler

Aygıt verileriniz BlackBerry Link ile güvenli biçimde yedeklenebilir. Ardından gerekirse, içeriğiniz yalnızca birkaç basit adımda geri yüklenebilir.

Aygıt yazılımı güncellemelerini denetleyip kurmak da her zamankinden daha kolaydır; yazılım güncellemeleri mevcut olduğunda BlackBerry Link sizi uyarır.

Author: Halil Akgül

4 thoughts on “BlackBerry Link

    1. Başka kablo deneyin. İlla orjinal olmasına gerek yok. Eğer bir kaç kabloyla aynı sorun devam ediyorsa, USB portuna bakılmalı.

  1. iyi günler black berry telefonum z10. bir türlü ne yapdımsa olmadı lınki indirdim ama telefonu eşleştiremiyorum. ne ypmam gerek. teşekkürler.

    1. bilgisayarınızı yeniden başlatıp. orjinal bir kablo kullanmaya özen gösterin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir