Yahşi Tarife ile Avea’da yurt dışını aramak artık daha ucuz. Üstelik aynı tarifedekilerle 20 TL ve üzeri yüklemelerde 2.000 dakika da hediye.

Yurt dışında eşi,dostu,ailesi veya arkadaşı olan herkez için artık bol bol konuşmanın zamanı…

20 TL ve üzeri yüklemelerde;

Yahşi tarife ile Türkiye, Gürcistan, Ermenistan, Türkmenistan, Özbekistan, Moldova, Kazakistan, Kırgızistan ve Tacikistan’ı aramanın dakikası 25 kuruş!Azerbaycan’ı aramanın dakikası 65 kuruş ve Suriye’yi aramanın dakikası sadece 40 kuruş!

Ayrıca, 20 TL ve üzeri yükleme koşulu sağlandığında, 30 gün boyunca yurt içi her yöne  aramaların dakikası 25 kuruş; Gürcistan, Özbekistan, Kazakistan ülkelerini aramanın dakikası 45 Kuruş, Türkmenistan’ ı aramanın dakikası 50 kuruş! Kırgızistan, Azerbaycan, Suriye, Tacikistan, Moldova, Ermenistan’ı aramanın dakikası sadece 65 kuruş!

20 lira üzeri yüklemelerinde aynı tarife kullanıcılarına özel 2.000 dakika hatlarına otomatik olarak tanımlanacaktır.

Hemen geçmek için Avea faturasız hat sahipleri YAHSI yazıp 6363‘e kısa mesaj göndermeleri gerekli.Şayet Avea’lı değilseniz ücretsiz olarak numara taşıma yaparak tarifeye geçiş sağlayabilirsiniz.

Diğer faturasız tarifelerden Yahşi Tarife’ye geçiş ücretsizdir. Faturalı hatlardan, Harbi ve Genç Avea Tarifesi dışındaki faturasız tarifelere geçiş ücreti KDV ve ÖİV dahil 20 TL’dir.

Yahsi-Tarife

Yükleme koşulu sağlanmadığı durumlarda; yurt içi her yöne aramalarının dakikası 43,89 kuruş, birim SMS ücreti ise 33,25 kuruştur. Suriye, Azerbaycan, Gürcistan, Ermenistan, Türkmenistan, Özbekistan, Moldova, Kazakistan, Kırgızistan, Tacikistan ücretlendirmelerinde ise, standart uluslararası ücretler geçerli olacaktır.

Detaylı Bilgi İçin Lütfen Tıklayınız.

3 thoughts on “Avea’dan Yahşi Tarife”
  1. Avea yahşi tarife oldu şimdi vahşi tarife bende numarami Turksele tasidim herkesi taşıması icin davet ediyorum bu 25 kurusluk yurt disi aramkari 50 kurusa cikmisdir su gibi kontor giderken ustelik gorusme kaliteside zaten sifir olan bir oparotor turkselin kalitesi ile kiyaslanamaz kullanicilari aldatmanin hesabini sorulmasi gerekir keyfi yuzdeyuz zam dunyada hic bir ulkede yoktur avea kullananlar resmen aldatilmistir

  2. şaşırdınız ya 20 kuruş yazıyosunuz 25 kuruş alıyodunuz, şimdi de yetmez gibi 50 kuruşa çıktınız, gidin ya aveyaymış, en güzeli VODOFONNNN

  3. Avea gurubu kardeşim yahsi tarife dediniz 2yildir kullanigoruz gunluk 10 tl nin altinda kalmayan konusuyoruz bu zam nerden cikti dakikasi 25 kurustan konusurken 50 kurusa cikmanizi acikcasi anlamis degilim ve binlerceside bu durumdan sikayetci boyle bir zam dunyanin hic bir yerinde goremessiniz bizlefi altarnetiflere yonlendirdinizi bildiriyorum bunu hangi uyanik uyguluyosa oonce kendinize bir dönüp bakin musteri kazanmak bazi reklam larka mumkun olabilir ama asli olan o musteriyi elinde tutmak onemli bu pahalli bir uygulama

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir