Avea’dan 39 Liraya Heryöne 1000 Dakika 4GB İnternet

BU PAKET SONA ERMİŞTİR!

Avea’dan sizi  konuşma mı internet mi ikileminden kurtaracak bir tarife.  Avea’ya numara taşıma, yeni hat alma veya faturasızdan faturalıya geçerek gelen ve 12 aylık taahüt veren abonelere açık olan bu tarife 39 Liraya Heryöne 1000 Dakika ve 4 GB internet sunuyor.

Avea’nin sitesinde şu bilgilere yer verilmiş.

Ücretlendirme

Taahhütlü Aylık Ücret* 39 TL
Taahhütsüz Aylık Ücret** 45 TL
Aylık Ücretsiz Cepten İnternet 4 GB
Aylık Ücretsiz Her Yöne Görüşme Süresi 1000 Dk
Ücretsiz Süre Bitiminde Yurt İçi Her Yöne 43,89 Kr/Dk
SMS 41,5 Kr/SMS
MMS 99 Kr/MMS

5 Haziran sonrası tarifeye Avea’nın faturalı tarifelerinden geçen,numara taşıma, yeni hat tesisi ve Avea, Taraftar, TTNET ve diğer işbirliği faturasız tarifelerinden geçiş yoluyla kaydolup 12 fatura dönemi boyunca Avea’nın faturalı tarifelerinde kalacaklarına dair taahhütte bulunacak müşterilerimiz 12 fatura dönemi boyunca  49 TL’den ücretlenecektir. 12 fatura dönemi boyunca  taahhüt vermeyecek müşterilerimiz için ise aylık ücret 59 TL olacaktır.

 

(*) Tarifeye numara taşıma, yeni hat tesisi ve Avea, Taraftar, TTNET ve diğer işbirliği faturasız tarifelerinden geçiş yoluyla kaydolup 12 fatura dönemi boyunca Avea’nın faturalı tarifelerinde kalacaklarına dair taahhütte bulunan müşterilerimiz için 12 fatura dönemi boyunca geçerli fiyattır. Avea’nın faturalı tarifelerinden geçiş yoluyla tarifeye kaydolup 12 fatura dönemi boyunca Avea’nın faturalı tarifelerinde kalacaklarına dair taahhütte bulunan müşterilerimiz için aylık ücret 12 fatura dönemi boyunca 50 TL olarak uygulanacaktır. 12 fatura döneminin bitiminden itibaren taahhütsüz aylık ücretler geçerli olacaktır.
(**) Tarifeye numara taşıma, yeni hat tesisi ve Avea, Taraftar, TTNET ve diğer işbirliği faturasız tarifelerinden geçiş yoluyla kaydolup taahhüt vermeyen müşterilerimiz için geçerli fiyattır. Avea’nın faturalı tarifelerinden geçiş yoluyla tarifeye kaydolup taahhüt vermeyen müşterilerimiz için aylık ücret 60 TL olarak uygulanacaktır.

 

Süper İkili 1Gb Tarifesi için Tıklayın.

01.04.2013 tarihi ve sonrası Avea’nın faturalı ya da faturasız tarifelerinden diğer operatörlere numarasını taşıyıp sonrasında tekrar tarifeye kaydolan müşterilerden bir kereye mahsus KDV-ÖİV dahil 30 TL kayıt ücreti alınacak ve söz konusu ücret müşterilerin ilk faturalarına yansıtılacaktır.

 


01.04.2013 tarihi ve sonrası Avea’nın faturalı tarifelerinden faturasız tarifelerine geçiş yapıp sonrasında tekrar tarifeye kaydolan müşterilerden bir kereye mahsus KDV-ÖİV dahil 30 TL kayıt ücreti alınacak ve söz konusu ücret müşterilerin ilk faturalarına yansıtılacaktır.

Detaylı Bilgi İçin Lütfen Tıklayın.

Author: Halil Akgül

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir