Avea faturalı Bol Kepçe 3GB Tarifesinde Her yöne 600 Dakika + Avea ve Sabit Hatlarla Sınırsız Konuşma + Her Yöne Sınırsız SMS  + 3 Gb İnternet 35 Lira!

Avea’nın Bol kepçe diye adlandırdığı 3GB ve 6 GB opsiyonlu iki tarifeden oluşan bu kampanya hem ucuz hem de avantajlı!

Vodafone Red tarifelerinden de bildiğimiz sabit hatlarla sınırsız konuşma avantajını Avea’da sunmaya başladı. Ayrıca sadece sabit hatlarla değil Avea içi konuşmalarda da sınırsız konuşma var.

Bir diğer avantajı ise her yöne sınırsız SMS olması. Oldukça yoğun bir SMS trafiği olan kullanıcılar bu tarife ile SMS sıkıntısı yaşamayacaktır.

3 GB internet günümüzün şartlarında ideal. Ama bana daha fazlası lazım diyen internet kullanıcıları için 6 GB olan tarifesi de mevcut. Bu tarifeyi incelemek için lütfen tıklayın.

Çekim gücü olarak diğer operatörlerden arka planla kalan Avea, kampanya ve avantajlı tarifeleri ile bu açığı bir nebze kapatmış durumda.

Faturalı Bol Kepçe 3Gb tarifesinde her yöne 600 dakika, Avea içi ve sabit hatlarla sınırsız konuşma, her yöne sınırsız SMS ve 3 GB internet 35 Lira!

Okurken bile yorulduğumuz bu paket içeriği oldukça geniş :)

Tarifeye katılmak için Avea faturalı yeni bir hat almalı veya numaranızı Avea faturalı bol kepçe 3 gb tarifesine taşımalısınız.

avea-bol-kepce-3gb

Tarifenin fiyatı olarak yansıtılan 35 lira 12 ay taahhütlü fiyatıdır. 12 ay taahhüt yapmadığınız taktirde tarife 45 lira olarak faturalandırılır.

12 ay tarifede kalma sözü vermek için 60 gün içerisinde SOZ yazıp 5555‘e kısa mesaj gönderin.

Tarifeden memnun kalmayıp 12 ay içerisinde iptal eden kullanıcılar, kullandıkları indirim kadar ceza öderler.

Tarifenizden kalan tüm haklarınızı hattınızdan 9333’ü ücretsiz arayarak da öğrenebilirsiniz.

Internet ve ses kullanım haklarınızın her biri için %80’i ve %100’ü kullanıldığında sistemden SMS ile otomatik olarak bilgilendirme yapılmaktadır.

Avea Bol Kepçe 3 GB Tarifesi Hakkında Daha Detaylı Bilgi İçin Lütfen Tıklayın!

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir