Avea’da Heryöne 1500 Dakika 25 TL!!!

TARİFE FİYATI GÜNCELLENMİŞ 25 TL OLMUŞTUR!! 

Avea’da dakika aktaran kampanyasıyla Heryöne 1500 dakika 25 TL…

Tarifeden  numara taşıma, yeni hat tesisi, Avea, Taraftar, TTNET ve diğer iş birliği faturasız tarifelerden geçiş yoluyla tarifeye kayıt olan tüm müşteriler ile Avea, Taraftar, TTNET ve diğer iş birliği faturalı tarifelerden geçiş yoluyla kayıt olan ilk 30.000 müşteri faydalanabilir.

Sadece konuşma paketine ihtiyaç duyan müşteriler için sunulan tarife, konuşma ihtiyacını karşılamak için şu anlık yeterli gözüküyor.Çünkü bu tarifede ay içerisinde kullanmadığınız dakikalarınızda yanmıyor! Tarife kapsamında sunulan ve bir fatura dönemi içerisinde kullanılmayan dakikalar ilgili fatura dönemi sonunda silinmeyecek bir sonraki fatura dönemine devredecektir. Devreden dakikalar sadece bir fatura dönemi içinde kullanılabilecek, bir önceki aydan kalan dakikalar tekrar devretmeyecek ve silinecektir. Dakikaların devretmesi durumunda bir sonraki ay müşteriler önce devreden dakikalarını kullanacak sonrasında tarifedeki Heryöne 1500 dakika’dan faydalanacaklardır.

avea-sec-1500

Tabii ki burda önemli olan detay ise 1 yıllık taahhüt veriliyor olması.Aboneler bu paketi 32 Lira üzerinden almak istiyorlarsa 60 gün içerisinde, SOZ yazıp 5555’e kısa mesaj göndererek 1 yıllık taahhüt vermesi gerekmektedir.Aksi taktirde paket faturaya 42 Lira olarak yansıtılıyor.

Avea, diğer faturalı tarifelerinde olan aboneleri için bu pakete geçmelerinede imkan sağlıyor.Tarifeye  Avea bayileri, Avea Müşteri Hizmetleri ve SMS aracılığıyla kayıt olunabilir. SMS ile geçiş yapılabilmesi için AKTARAN yazılarak 6363 kısa koduna ücretsiz SMS gönderilmesi gereklidir.

Tarife, paket ya da kampanya kapsamında hattınıza tanımlanan görüşme süreleri; yarışma servisleri, sohbet hatları, Avea Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil yurtdışı, faks, data, WAP kullanımlarını kapsamamaktadır…

  • Tarife kapsamında numara taşıma, yeni hat tesisi, faturasız hattan faturalı hatta geçiş durumlarında müşterilerimiz adına düzenlenecek ilk faturalara, söz konusu fatura döneminde 15 günden fazla kullanım yapıldığı takdirde ilgili döneme ait tarife aylık ücretinin tamamı, 15 günden az kullanım yapıldığı takdirde ise ilgili döneme ait tarife aylık ücretinin gün ile orantılı kısmı yansıtılacaktır. Tarife kapsamında diğer operatörlere numara taşıma, hat iptali, faturalı hattan faturasız hatta geçiş durumlarında müşterilerimiz adına düzenlenecek son faturalara, tarife aylık ücretinin tamamı yansıtılacaktır.

Detaylı Bilgi İçin Lütfen Tıklayınız.

        – Tarifeye kaydolan müşteriler faturalı S.E.Ç. 100-100 paketinden de yararlanabilecektir. Paket kapsamında ayda 5 TL’ye yurt içi her yöne 100 SMS ve yurt içi 100 MB 3G’li internet sunulmaktadır.


avea-sec-100-100

Paket; Avea bayileri, Avea Müşteri Hizmetleri ve SMS aracılığıyla satın alınabilir.SMS aracılığıyla paketi satın almak için 100 yazıp 5555’e ücretsiz SMS gönderilmesi yeterlidir.Paket aboneliğini iptal etmek için IPTAL100 yazıp 5555’e ücretsiz SMS gönderilmesi yeterlidir.Bir fatura dönemi içerisinde paketten sadece bir kez satın alınabilir. Paket kapsamındaki internet ve SMS kullanım hakları hattınıza tanımlandığında SMS ile bilgilendirme yapılır.

Detaylı Bilgi İçin Lütfen  Tıklayınız.


Author: Halil Akgül

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.