Avea’da Heryöne 1200 Dakika Heryöne 1000 Sms 2 Gb İnternet!

BU KAMPANYA SONA ERMİŞTİR!

Avea’da Heryöne 1.200 Dakika, 1.000 Sms ve 2 Gb internet aylık 39 Lira!!!

Avea günden güne sunduğu fırsatlarla göz doldururken bunlara bir yenisini daha ekledi.Daha önce buna yakın olan profesyonel 1200 paketi’nden farklı olarak interneti 4 gb’dan 2 gb’a indirmiş olup fiyatıda daha aşağıya çekerek avantajlı paketi bizlere sunuyor.

Avea’nın Yeni profesyonel tarifesinde, yeni hat tesisi veya numara taşımayla gelen abonelerine sunduğu 1200 dakika,1000 sms ve 2 gb internete 1 yıl taahhüt ile 49 lira yerine 39 liraya sahip olabiliyoruz.

12 fatura dönemi boyunca yinelenen paket taahhüt verilmediği taktirde 49 liraya faturaya yansıtılıyor.Taahhüt vermek için ilk 60 gün içerisinde Avea müşteri hizmetlerini arayarak veya Sms ile SOZ yazıp 5555’e göndermeniz yeterli.

avea-yeni-profesyonel-tarife

Tarifeye kayıt olup kullanmaya başladıktan sonra kalan miktarlarınızı 9333’ü arayarak ya da kalan dakikalarınız için SES, kalan SMS hakları için SMS ve cepten internet hakkı için INTERNET yazıp 5555’e SMS göndererek öğrenebilirsiniz. Bu servis dakikalar için 6 saat, internet için 12 saat öncesinin kullanım bilgilerini içerir.

Taahhüt verip 12 fatura dönemi içerisinde Avea’nın diğer faturalı tarifelerine geçiş yapan müşterilere cayma bedeli yansıtılmayacaktır; ancak söz konusu müşterilerin taahhütleri kaldığı yerden devam edecektir…

Verdiğiniz taahhütten vazgeçmeniz ve hattı iptal ya da taşıma yoluyla tarifeden çıkacağınız zaman ise ; son faturanıza taahhüt kapsamında o güne kadar yararlanılan indirimler toplamı ile kalan ay ücretler toplamlarından oluşan borcu ödemeniz gerekicektir.

Tarifeye kaydolan müşteriler, Faturalı S.E.Ç. 100-100 Faturalı S.E.Ç. Mesajlaş  Yeni Faturalı S.E.Ç. Bağlan , Faturalı S.E.Ç. 500-500  paketlerinden de faydalanabileceklerdir.


Kampanya bitiş tarihi belirtilmediği için lütfen vereceğimiz adres  veya Avea müşteri hizmetleri ile görüşmenizi tavsiye ediyoruz.

Detaylı Bilgi İçin Lütfen Tıklayınız.

avea-yeni-profesyonel-tarife2


Peki mevcut faturalı Avea müşterileri bu kampanyadan faydalanabileceklermi ? Elbbette evet,faydalanabilecekler. Fakat 39 lira üzerinden değil 45 lira üzerinden ücretlendirilme yapılacak. Tabi ki burda da taahhüt söz konusu. Aboneler 1 yıl bu paketi kullanacaklarına dair taahhüt yapmaları gerekiyor.Aksi taktirde 55 lira üzerinden faturalandırılacaklardır.

Tarifeye geçmek için;  PROF 1200 MINI yazıp 6363’e göndererek veya Müşteri Hizmetlerinden geçebilirsiniz…

Diğer detaylar yukarıda belirttiğimiz ayrıntılar gibidir. Daha detaylı bilgiye ulaşmak için lütfen Tıklayın.

Author: Halil Akgül

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir