Avea’da Faturalı Eşsiz Tarife!

Avea’da Her yöne 1000 dakika + Her yöne 1000 sms + 2 Gb internet +Avea ve Sabit hatlarla Sınırsız Konuşma 24,5 lira!

Avea’dan eşi benzeri olmayan bir tarife. Faturalı Eşsiz Tarifesi ile her yöne 1000 dakika, her yöne 1000 sms , 2 gb internet ile Avea ve Sabit hatlarla Sınırsız Konuşma sadece 24,5 Lira

Son dönemlerde tarife seçenekleri ile birçok yeniliğe imza atan Avea, bunlara bir yenisini daha ekledi. Rakiplerinde benzer tarifelerde ki fiyat ortalamalarını göz önünde bulundurmak gerekirse, fiyat oldukça cazip.

Avantajlı fiyatıyla dikkat çeken eşsiz tarife, Avea müşteri portföyünü genişletecek görünüyor. Çünkü hem dakika, hem kısa mesaj, hem de interneti bir arada bu fiyata bulabilmek imkansız.

Tarifeden faydalanabilmek için yeni Avea faturalı hattı alabilir veya numaranızı Avea’ya taşıyabilirsiniz.

avea eşsiz tarife

Her faturalı tarifede olduğu gibi bu tarifede de taahhüt söz konusu. Tarifeyi 24,5 Lira olarak kullanabilmeniz için 12 ay taahhüt vermeniz gerekiyor . Aksi taktirde 10 lira daha fazla ödemek zorunda kalabilirsiniz. 

12 ay taahhüt için tarifeye geçiş yaptıktan 60 gün içerisinde SOZ yazıp 5555‘e göndermeniz gerekiyor.

Bir diğer önemli nokta ise;  22.06.2015 tarihi ve sonrası son 90 gün içerisinde Avea’nın faturalı, faturasız bir tarifeden ya da Kontrolü S.E.Ç. Tarifelerinden diğer operatörlere numarasını taşıyıp veya Avea’nın faturalı tarifelerden faturasız tarifelere ya da Kontrolü S.E.Ç. Tarifelerine geçip sonrasında bu tarifeye kaydolan müşteriler için bir kereye mahsus 30 TL kayıt ücreti alınacak ve söz konusu ücret müşterilerin ilk faturalarına yansıtılacaktır.

Paketten kalan dakika haklarınız için SES, sms haklarınız için SMS, internet haklarınız için İNTERNET yazıp 5555‘e göndermeniz yeterli…


Paket özet olarak her ihtiyacı karşılar nitelikte olması, faturaya yansıtılacak fiyat ise paket fiyatı 24,5 ile vergiler dahil tahminimizce 26-27 liraya geliyor olmasıyla kaçınılmaz bir fırsat olarak söyleyebiliriz. Tabii Avea’nın kapsama alanları diğer rakip firmalarından geri planda kalıyor olmasından dolayı bulunduğunuz muhitte ki kullanıcılardan bilgi almanızı öneriyoruz…

 Avea Faturalı Eşsiz Tarifesi Hakkında Detaylı Bilgi İçin Lütfen Tıklayın!

Author: Halil Akgül

19 thoughts on “Avea’da Faturalı Eşsiz Tarife!

 1. Ya ben dun gece 12 den itibaren aveaya gectim gectigim an lazim oldu gorusme yaptim bunun uzerine avealilarla sinirsiz tarifemde kalan dk hala 1000 yaziyo hemen gecip gorusme yaptigim icin faturama yansirmi sinirsizdanmi faydalanirim aradim ama tam olarak bilgi alamadm

  1. Size geçişle alakalı tüm mesajların gelmiş olması gerekiyor. Bu tarife kaydı dahil tüm işlemlerin onaylandığı anlamına gelir. Geçtiğiniz gibi görüşme yaptıysanız faturaya yansıyabilir. Kesin bilgiyi ancak müşteri hizmetlerinden alabilirsiniz.

 2. Ben avea müşterisiyim fatusarizdan faturaliya geçiş yaptım ama yaptığım bayi bana 30 lira fazla ödeyeceksiniz demedi

  1. Müşteri hizmetlerini arayarak, konuyla ilgili teyit alın. Eğer söz konusu uygulamaya dahilseniz bayi ile irtibata geçin.

 3. Merhaba ben bu kampanyaya 1 hafta önce geçtim dqha faturam gelmedi fakat benim hattımi faturaliya taşıyan avea bayisi bana ilk ay artı 30 lira gelecek demedi beni kaldırdılar mi?

  1. Başka bir operatörden geçiş yapıldığında artı 30 lira kayıt ücreti alınmaz. Eğer Avea müşterisiyseniz o ücret istenir. İlgili paragrafı daha dikkatli okuyun.

   Hem 1 haftada fatura niye gelsin. Avea’nın fatura kesim tarihleri sabittir. Faturanız o döneme denk gelecek şekilde kesilir. Eğer 1 ay dolmadan gelirse, o güne kadar yaptığınız kullanımlar için gelir.

 4. eşsiz tarife ile vergiler de dahil olmak üzere 26-27 lira ödemem gerekirken faturam neden her ay 30,5 tl geliyor?

 5. tamamen tuzak avea kadar tuzağa düşüren bi frima görmedim 24.50lilik paket nasıl olurda 35tl üstü gelir herzaman aşmadıma rağmen böyle saçma bişey görmedim ben 4 ay kaldı ama bende sabır kalmadı artık ya sözleşmeyi bozup vodafona geçicem yada lanet olası aveanın süresinin bitmesini bekleyip öyle geçicem millete 24.5 taahhütnameli diyolar ama 35den aşşa gelmiyor bu fatura hiç bi zaman 9 senedir avea hat kullanıyorum ama artık avea benim için bitti herkezide uyarıcam bu durum için yazıklar olsun ya

 6. meraba ben faturalı yazısını görmemiştim evet yazdım ve hemen faturalı yaptılar faturasıza geri geçmek istiyorum 1 fatura parası + 20 tl yüklüyorlarmış toplam 45 tl sanırım ve bana mesaj geldi 10 tl indirimli vermek için söz yazıp 5555’e yollayın diyor 24.5 olan paket 14.5 mu olacak ?

 7. 24.5 lira değil her ay 26 TL geliyor AVEA eşsiz arifede haberiniz olsun 24.5 lira tüm vergiler dahil diyen aveaya duyurulur

 8. Tamamen tuzakk. Tarifeye geçiş yaptiktan sonra hattinizi vodafona taşiyorlar ve yeniden aveaya gecip bu tarifeye geciş yapmak istediginizde para öduyorsunuz

  1. sizi yanlış bilgilendirmişler, makaleyi ve detaylı bilgiyi okursanız yaptılan kurnazlığın önüne geçmek için belli şartlar koyduklarını görürsünüz.

   1. Ben bu tarifeye gectim sonra bir baktim hattim hattim vodafon a taşinmis sonra tarife şartlarini okuyunca adamlar öngörmüşler mübarek ben de hattimi turkcell e taşiyacağim

    1. Yarin savciliga gidiyorum benim bilgim disinda hattimi tasidiklari ve kimlik bilgilerimi izinsiz kullandiklari icin sikayette bulunacagim. Her kuşun eti yenmez, anlasinlar.

   2. Sayın editör peki bu eşsiz tarifede iken herhangi bir telefon kampanyasından yararlanabiliyormuyuz ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.