BU KAMPANYA GÜNCELLENMİŞ FİYATI İLE 69 TL OLMUŞTUR!!!!

Avea Faturalı Prime Mini Tarifesi ile her yöne 3.000 dakika + her yöne 3.000 Sms + 4 Gb internet 69 Lira !!!

Avea, avantajlı tarifelerine bir yenisini daha ekledi. Tarifeler konusunda ucuz ve avantajlı olarak listede birinci sırada yer alan Avea, yaptığı kampanyalar ile bu sene adından çokça söz ettirdiği kesin.

Tarifede yalnızca verilen haklar dışında otopark ayrıcalığı da verilmekte. İSPARK kullanımlarınızda, ayda 5 kez ücretsiz otopark hizmetinden yararlanabiliyorsunuz.

İSPARK kayıt ile alakalı detayları makalenin altında ki linkten inceleyebilirsiniz.

12 Eylül – 12 Ekim tarihleri arasında geçerli olan Prime Mini tarifesinde aboneler 69 Lira’ya her yöne 3.000 dakika, her yöne 3.000 sms ve cepten 4 gb internet hakkı kazanıyorlar.

Bunun için yapmanız gereken Avea yeni hat tesisi, Avea faturalı’ya numara taşıma veya Avea faturasızdan faturalıya geçiş yapmak.

Tarifeye kayıt tarihlerinden itibaren ilk 60 gün içerisinde taahhüt vermeyen müşteriler tarifeden taahhütsüz aylık ücret ile yararlanacaklardır.

Tarifeden 69 Lira üzerinden faydalanabilmek için 12 Ay taahhüt vermek gerekiyor.

SMS aracılığıyla taahhüt vermek için SOZ yazıp 5555‘e ücretsiz SMS gönderilmesi gerekmektedir.

avea-prime-mini

Tarife kapsamında kalan dakikalar için SES, kalan SMS hakları için SMS ve cepten internet hakkı için INTERNET yazıp 5555’e SMS gönderilerek öğrenebilirsiniz. Bu servis dakikalar ve SMS için 6 saat, internet için 12 saat öncesinin kullanım bilgilerini içermektedir.

Tarifenizden kalan tüm haklarınızı hattınızdan 9333’ü ücretsiz arayarak da öğrenebiliyorsunuz.

12 Ay taahhütlü fiyayı 37,5 Lira olan tarifeden memnun kalmadığınız veya başka sebeplerden dolayı çıkmak istediğinizde; kayıt tarihinden kullandığınız o ay ki fatura dönemine kadar aldığınız indirim kadar oluşan fark son faturaya yansıtılmaktadır.

Avea Faturalı Prime Mini Tarifesi Hakkında Detaylı Bilgiye Ulaşmak İçin Lütfen Tıklayınız!

Avea İSPARK İle Alakalı Kampanyanın Detaylarına Ulaşmak İçin Lütfen Tıklayınız!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir