Avea, Büyük Fırsat 2 Gb paketini duyurdu. Paket kapsamında kullanıcılar her yöne 1000 dakika, her yöne 1000 kısa mesaj(sms) ve 2 Gb internete 30 liraya sahip olabilecek. Üstelik son 30 gün içerisinde numarasını Avea’ya taşıyan ya da yeni hat alan müşteriler için paket fiyatı 27 lira!

Paket sadece faturasız hatlar için geçerli! Paket kayıdı kısa mesajla ya da müşteri hizmetlerinden yapılabiliyor. Her yöne 1000 dakikanın ücretlendirilme periyodu 60 saniye. Yani her konuşma en az 60 saniye sayılıyor. Paket, kullanıcınnı yeterli bakiyesi olması durumda 30 gün sonunda yenileniyor. Eğer hat yeterli bakiyeyi göremezse, ilerleyen dönemde paket ücretini gördüğü an yenileme yapar. Yani 30 günü geçirmiş dahi olsanız paketi yenilebilirsiniz. Paket ayda sadece 1 kez alınabiliyor.

Paket kayıdını, iptalini ve kalan bilgisini kısa mesajla yapabilmek mümkün.avea-buyuk-firsat-2-gb-paketi-2Paketi satın alabilmek için FIRSAT2GB yazıp, 5555’e göndermek yeterli. Kalan bilgisi için kısa mesajın dışında 9333 aranabilir ya da *122# tuşlaması da yapılabilir.

Büyük Fırsat 2 GB Paketi’nden Mobil Ofis, Faturasız Bayi, Katlayan, Standart tarifesindeki müşteriler ve BİMcell ile POCELL hat kullanıcıları yararlanamıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir