Avea’da 1000 Dakika, 1000 Sms ve 2 Gb İnternet 24.5 Lira!

Avea’nın bir dönem yoğun ilgi gören kampanyalarından ‘Eşsiz Tarife’ geri döndü! Üstelik güncellenerek ve gelişerek.

Ülkemizin üçüncü büyük operatörü Avea, ramazan ayına iddialı bir giriş yaptı. Yakın dönemde tüketiciden yoğun ilgi gören, ancak bir süre sonra üye alımına kapanan tarifesi yenilerek, tüketicinin beğenisine sunuldu. Güncellenen Eşsiz Tarife kapsamında artık Avea yönüne ve sabit hatlara yapılan aramalar ücretsiz!

Avea Eşsiz Tarife kapsamında tüketiciye her yöne 1000 dakika, her yöne 1000 kısa mesaj(Sms) ve 2 Gb internet 24.5 liraya sunuluyor. Tabi bu fırsattan faydalanabilmek için Avea faturalı hatta geçme ve 1 yıl taahhüt verme zorunluluğu var.

Daha önceden hali hazırda Avea müşterisi olanların geçiş yapamadığı tarifeye artık Avea müşterileri de katılabiliyor. Ancak bunun için de başvuru yapan ilk 5000 kişi arasında olmak gerekiyor.

avea-essiz-tarife-devam-ediyorKampanyadan kontratsız yani taahhüt olarak da yararlanılabilir. Fakat bu ek 10 lira ücret anlamına geliyor. Diğer operatörlerle kıyaslandığından tarife bu şekilde bile avantajlı.

Avea Eşsiz Tarife güncellendikten sonra biz de daha önce yazdığımız makaleyi güncelledik. Kampanya hakkında daha detaylı bilgiye aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Avea’da Faturalı Eşsiz Tarife!

Author: Tayfun Sağır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir