Avea Woops Efsane Paket

Avea Faturasız Woops kullanıcıları için biraz karışık ama genel itibariyle avantajlı bir paket sunuyor. 

Paketin içeriği 750 Dakika + 5000 Sms + 2 Gb internet olup, paket fiyatı ise 25 TL.

Görünür itibariyle karışık bir durum söz konusu değil. Karışık olan durum pakete kayıt olabilmek…

Pakete kayıt olmak isteyen abone tek başına paketi satın alamaz. Bunun için 3 kişi bir araya gelip grup oluşturmaları gerekiyor.

İlk abone 2 Mayıs 2014 tarihi öncesinde faturasız Woops üyesi olmuş mevcut müşteri olması gerekmektedir. Bu müşteri grubun ana üyesi olmaktadır.

Diğer iki müşterinin kampanya kayıt tarihinden önceki 30 gün içinde numara taşıyarak ya da yeni hat alarak Avea’ya gelmiş ve Woops üyesi olmuş olması gerkemektedir.

Grubu oluşturduktan sonra gelelim paketi satın almaya…

Kampanyadan yararlanmak için grubun ana üyesinin diğer iki üyenin cep telefonlarını 4545’e Sms ile göndermesi gerekmektedir.

 Örn: KANKA 5551234567 5551234567 –> 4545

Kampanyaya kayıt olmak için grubun ana üyesinin SMS göndererek kampanyaya kayıt olması yeterli olmaktadır. Grubun diğer üyelerinin herhangi bir SMS göndermelerine gerek yoktur.


Efsane Paket’ten yararlanmak isteyen müşterilerin her birinin EFSANE yazıp 4545’e ücretsiz SMS göndermesi gerekmektedir. Sonrasında 3 müşteriye de paket tanımlaması yapılmaktadır.

avea-woops-efsane-paket

Woops Efsane Paket kapsamındaki tüm faydalardan kalan kullanım miktarı, KALAN EFSANE yazıp4545’e ücretsiz SMS göndererek sorgulanabilmektedir. 


Kampanya 22 Mayıs – 21 Temmuz 2014 tarihleri arasında geçerlidir.

Efsane Paket’ten kayıt olacak ilk 10.000 müşteri yararlanabilmektedir.

Woops’a kayıt olmak için 25 yaş altı olmak ya da 25 yaş altı herhangi T.C kimlik No’yu 4545’e göndermek gerekiyor.

Gruptaki Woops üyesi müşteri sayısı gruptaki birinin hattını iptal etmesi veya numarasını taşıması nedeniyle 3’ten aza düşerse, gruptaki kankaların Efsane Paket’leri otomatik olarak iptal edilmektedir.

Gruptaki herhangi bir Woops üyesi faturasız hatlardan faturalı hatlara geçiş yaparsa, grupta hala 3 kişi olduğu için diğer müşterilerin Efsane Paket’leri iptal edilmemektedir.

Kısacası paket içeriği ve fiyatı avantajlı, kayıt olabilmek uğraştırıcı görünüyor.

Detaylı Bilgi İçin Lütfen Tıklayınız!

Author: Halil Akgül

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir