Sadece konuşma ve internet paketine ihtiyaç duyan, mesaj paketine gerek görmeyen müşterilere yönelik faturalı bir tarife.

Avea, Süper İkili 1000 Tarifesi ile ayda 49 TL’ye yurt içi her yöne 1.000 dakika ve 4 GB cepten internet sunuyor. 49 liralık ücret, 12 ay taahhüt vermeniz durumunda geçerli olup, tarifenin taahhütsüz ücreti 59 lira.

Tarifeye diğer operatörlerden numara taşıma yoluyla, yeni faturalı hat alarak ya da Avea ve iş ortaklarının faturalı ya da faturasız tarifesinden geçiş yapabilmeniz mümkün.

Kampanya kapsamında sunulan paketleriniz bittiğinde Avea’nın S.E.Ç paketlerinden alabilme imkanınız bulunuyor. Alınacak bu paketlere faturaya ek olarak yansıyacaktır.

Tarife kapsamından sunulan dakikalar sadece yurt içi olup, yurt dışına yapılacak çağrılar için geçerli değildir. KKTC dahil yurt dışına yapılacak çağrılar da fatura tutarına ek olarak yansır.

avea super ikili 1000 tarifesi 2

 

Tarife kapsamında kalan internet kullanım hakkı için INTERNET, kalan dakikayı öğrenmek için SES yazılıp 5555’e gönderilmesi gerekiyor. Kullandığınız periyot içerisinde fatura tutarınızın ne seviyeye geldiğini öğrenmek için ise GUNCEL yazıp 5555’e ücretsiz kısa mesaj göndermek yeterli olacaktır.

Tarifeye numara taşıma ya da ön ödemeli hattan faturalıya geçiş yoluyla başvuracakların Avea bayilerine gerekli evraklarla(hat sahibi kimlik fotokopisi ve adres gösteren resmi bir evrak) başvurması gerekiyor. Başka bir Avea faturalı tarifeden geçiş ise SUPER 1000 yazıp 6363’e mesaj göndermek gerekiyor.

Süper İkili 1000 Tarifesi hakkında daha detaylı bilgi için lütfen buraya tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir