Avea Profesyonel 600 Tarifesi

BU KAMPANYA SONA ERMİŞTİR!

İlk çıktığında 39 Liraya sunulan ancak daha sonra 47 lira olarak güncellenen ve içerisinde konuşma, kısa mesaj ile internet kullanımlarının tamamını bulunduran bir tarife.

Tarife kapsamında yurt içi her yöne 600 dakika, yurt içi her yöne 1000 kısa mesaj ve 4 gb internet paketi 47 liraya sunuluyor. Yur dışına yapılan arama ve gönderilen kısa mesajlar ayrıca ücretlendirilir.

47 liralık bu ücret 12 ay taahhüt verilmesi durumunda geçerli. Taahhüt vermeyip, kullanacak müşteriler için belirlenen fiyat ise 55 lira.

Tarife kapsamında sunulan dakikaların ücretlendirme periyodu 6 saniye ve 4 gb internet kullanımı sonrası hız düşümü gerçekleşiyor. Yani 4 gb internet hakkını kullanan müşterilerin  internet bağlantı hızı 1 kbps’a düşürülüyor ancak internet kullanmaya devam edebiliyorlar. Dolayısıyla internet yüzünden bir paket aşımı söz konusu değil.

Profesyonel 600 Tarifesi, numara taşıma, ön ödemeli hattan geçiş ve faturalı hattan tarife değişikliği gibi tüm seçeneklere açık. Numara taşıma ya da ön ödemeli hattan faturalı hatta geçiş yolunu kullanacak müşterilerin Avea bayilerine başvurusu gerekiyor. Avea ya da iş ortaklarının faturalı bir tarifesinden Profesyonel 600’e geçiş için ise PROF 600 yazıp 6363’e ücretsiz kısa mesaj göndermek gerekiyor.

avea profesyonel 600 tarifesi

 

Tarife konusunda dikkat edilmesi gereken en önemli husus ise güncel fatura bilgisi için kullanılan kısa mesaj kanalının ücretli olması.Güncel borç bilgisi GUNCEL yazıp 5555’e gönderilerek son birkaç güne kadar olan faturalanmamış kullanım tutarı öğrenilebiliyor. Ancak bu servisten ay içinde alınan ilk ve 2. bilgi mesajı 0,99 TL olarak ücretlendiriliyor. Aynı ay içinde yapılan diğer sorgulamalar ise ücretsiz!

Tarife kapsamında kalan dakikalar için SES, kalan SMS hakları için SMS ve cepten internet hakkı için ise INTERNET yazıp 5555’e SMS göndermek yeterli. Bu servis dakikalar için 6 saat, internet için 12 saat öncesinin kullanım bilgilerini içerir.


Avea Profesyonel 600 Tarifesi hakkında daha detaylı bilgi için lütfen buraya tıklayın.

Author: Tayfun Sağır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.