Avea da tıpkı diğer opetörlerde olduğu gibi özel avantajlar sunan yeni bir tarife servisini yakın zamanda hizmete sunmuştu; Prime. Vodafone’un Red, Turkcell’in Platinum tarife ve hizmetlerine benzeyen servisle Avea, tüketicilere klasik bir tarifenin ötesinde, çeşitli markalarla yapılan anlaşmalar kapsamında indirimler gibi ekstralar da sunuyor.

Avea, Prime hizmetleri kapsamında tüketiciye yeni bir tarife sunuyor; Klasik Yaz tarifesi. İlgili kampanya kapsamında tüketiciye 1 yıllık(12 ay) taahhüt vermesi koşuluyla, her yöne 1500 dakika, her yöne 1500 kısa mesaj(sms) ve 6 Gb internet ile TTNET WiFİ noktalarında geçerli olan 1800 dakika kullanım 49 liraya sunuluyor. Taahhüt vermeyen kullanıcılar için bu ücret 55 lira.

Kampanya uzatılmadığı taktirde 1 Ağustos ile 31 Ekim tarihleri arasında geçerli. Yani katılımlar bu tarih aralığında yapılabilecek. Ayrıca TTNET WiFi hizmetin yararlanabilmek için 31 Aralık 2016’ya kadar WIFI yazıp 7580’e mesaj göndermek gerekiyor.

Kampanyadan yeni Avea faturalı hat alanlar ve numara taşıma yaparak Avea faturalıya geçenler yararlanabiliyor. Dolayısıyla faturasızdan faturalıya geçişlerde tarife seçimi mümkün olmuyor. En azından resmi sitede böyle bir bilgi yok, bayilerden daha detaylı bilgi alınabilir.

Tarife devretmiyor ve limitinde durmuyor bu yüzden güncel takip iyi yapılmalı.

avea-prime-klasik-yaz-tarifesi-kampanyasi-Avea Prime Klasik Yaz tarifesiyle ilgili en önemli husus taahhüt! Hatları açılan müşteriler mesaj yoluyla(SOZ yazıp 5555’e) ya da müşteri hizmetlerini arayıp taahhütlerini yaptırmalı. 60 gün içerisinde bu işlem yapılmadığı taktirde 55 liradan ücretlendirme yapılır.

Tarife kapsamında kalan kullanımları öğrenmek için KALAN yazıp 5555’e ücretsiz mesaj gönderilebilir ya da 9333 aranabilir.

Avea Prime Klasik Yaz tarifesiyle ilgili daha detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir