Avea Kontrolü SEÇ Maksi Tarifesi

Avea faturalı ‘Kontrolü SEÇ Maksi Tarifesi’, kullanıcılara 55 liraya Avea içi sınırsız konuşma, her yöne 2000 dakika, her yöne 2000 sms ve 2 gb internet paketi kullanma imkanı tanıyor.

Tarifeye numarasını diğer operatörlerden geçiş yapanlar, yeni Avea faturalı hat alanlar ya da Avea ile iş ortaklarının(Traftar, TTNET) faturasız hattından geçenler katılabiliyor. Başka bir Avea faturalı hatta tarifeye geçiş imkanı bulunmuyor.

Limitinde durma özelliği olan tarifeye ait paketleriniz bittiğinde ek paket alabilme ya da lira yükleme şansınız var. Eğer bunlardan herhangi birini yapmazsanız, hat sadece dışarıdan gelen çağrı ve mesajlara açık olacaktır. Lira yükleme seçeneğini kullanmak isterseniz, yapılan yükleme tutarı faturaya yansıtılmayacak.

Tarife kapsamında sunulan dakika ve mesajlar, yurt içi çağrılar için geçerli olup, yurt dışı aramalar fatura tutarı üzerine eklenir.

Faturasız hattan geçiş ya da numara taşıma yoluyla tarifeye geçenler için tarife ücreti 55 lira, yani tüm vergiler dahil. Ancak yeni faturalı hat alan kullanıcılar için bir kaç liralık vergi söz konusu. Yeni faturalı hat almak ücretsiz olduğundan, yansıyan bu vergiyi hat ücreti olarak düşünebilirsiniz.

Tarifeye geçiş yapabilmek için bir Avea bayisine başvurmanız gerekiyor.

Tarife kullanım bilgileri %80 ve %100 kullanım sonunda müşteriye mesaj yoluyla ücretsiz olarak yapılır. Ayrıca müşteri hizmetlerini ve 9333 kanalını da bilgi için kullanabilirsiniz. 9333 kanalını hem mesaj hem de arama yaparak kullanabilirsiniz. Ancak Avea Online işlemler de bu konuda kullanıcıyı bilgilendirmeye kapalı!

avea kontrolu sec maksi tarife 2

 

Tarife kapsamında yer alan paketleriniz bittiğinde alabileceğiniz ek paketler ise 5 liralık seçenekler halinde. Ek yurt dışı konuşma paketiyle ise 19 liraya yarım saat konuşma hakkı alınabiliyor.


-Ek Dakika Paketi: Ayda 5 TL’ye her yöne 100 dakika

-Ek SMS Paketi: Ayda 5 TL’ye her yöne 100 SMS

-Ek İnternet Paketi: Ayda 5 TL’ye 100 MB cepten internet


-Ek Yurtdışı Konuşma Paketi: 19TL’ye yurt dışında 30 dakika

Tarifede herhangi bir taahhüt şartı aranmıyor.

Kontrolü SEÇ Maksi Tarife hakkında daha detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

 

Author: Tayfun Sağır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.