Avea Her Yöne 500 Dakika 5.000 Sms 2 Gb İnternet 23 Lira!

Avea Woops Faturalı ve Faturasız Tarifesinde Her yöne 500 dakika + 5.000 sms + 2 gb internet 23 lira!

Uzun zamandır Avea’nın faturalı ve faturasız tarifelerinde yerini almış bu paket, önemli sayılacak nitelikte abone almış görünüyor. Nitekim paketin ilk çıkış tarihi 24 Aralık 2013 ve üzerinden 8 ay geçmiş olsa dahi hala aktif.

Tarifeye kayıt yaptırabilmek için Avea faturalı veya faturasız yeni hat tesisi, Avea’nın faturalı ya da faturasız hattına numara taşıma yoluyla kayıt yaptırabilir ve pakete 23 lira üzerinden sahip olabilirsiniz.

Faturasız aboneler 25 yaş altı değil ise, 25 yaş altı T.C kimlik numarası bulup;  SUPER FIRSAT  T.C KİMLİK NO yazıp 4545‘e göndermeleri gerekiyor.

Zaten 25 yaş altındaysanız öncelikli olarak WOOPS yazıp 4545‘e mesaj göndererek WOOPS‘a kayıt olun, ardından SUPER FIRSAT yazıp tekrar 4545‘e mesaj gönderin.

Paket 30 günde 1 otomatik olarak bakiye yettiği müddetçe yenilenir.

Faturalı aboneler S.E.Ç FULL 2 GB tarifesine kayıt yaptırarak paketten yararlanabiliyor. 12 ay boyunca Avea’nın faturalı tarifelerinde kalma sözü vermek için tarifeye kayıt tarihinden itibaren ilk 60 gün içerisinde SOZ yazıp 5555’e ücretsiz SMS göndererek paketi asıl ücreti olan 23 lira üzerinden kullanıyorsunuz. Kampanyaya kayıt olmak için ise YENIYIL yazıp 4545’e ücretsiz SMS göndermen yeterli.

Mevcut Avea’lılar da bu paketten yararlanabilir. Fakat paket fiyatı 25 lira olabilir şaşırmayın.

Tarifeye kayıt olabilmek için hat sahibinin 25 yaş altında olması gerekiyor. Aksi taktirde 25 yaş altı birinin T.C kimlik numarasını 4545‘e mesaj göndererek WOOPS’a kayıt yaptırmaları gerekir.

WOOPS’a kayıtlı olmayan faturasız abonelerin atması gereken mesaj SUPER FIRSAT  T.C KİMLİK NO yazıp 4545‘e göndermek.


Avea-Super-Firsat

Faturasız aboneler Paketinde kalan dakikalarını, SMSlerini ve internetini öğrenmek için 9333’ü ücretsiz arayabilir ya da KALAN SUPER FIRSATyazıp 4545’e ücretsiz gönderebilirler.

Faturalı aboneler Paketinde kalan dakikalarını, SMSlerini ve internetini öğrenmek için *124# yapıp arama tuşuna basarak öğrenebilirler.


Paketten memnun kalmayan faturasız aboneler IPTAL SUPER FIRSAT yazıp 4545’e gönderip paketten çıkabilirler.

Paketten memnun kalmayan faturalı aboneler başka bir tarifeye ya da kontörlü hatta numara taşıma yapacak olurlarsa vermiş olduğu taahhüt’ü bozdukları için ceza ödemek zorunda kalabilirler. Bilgi edinmek isteyen faturalı aboneler Avea müşteri hizmetlerini (500) arayarak bilgi alabilirler.

 

 

 

Author: Halil Akgül

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir