Asus ZenFone Zoom Satışları Başladı!

Tayvanlı teknoloji üreticisi Asus, geçen sene duyurduğu, ZenFone serisinin optik zoom özelliğine sahip üyesinin satışlarına yaklaşık 1 sene sonra başladı!

Asus geçen sene ZenFone serisinin optik zoom özelliğine sahip bir versiyonunu duyurmuş, ürün teknoloji takipçileri tarafından ilgiliyle karşılanmıştı. Fakat ürün bir türlü satışa çıkmamış, piyasadaki yerini alamamıştı. ZenFone 2 serisinin de başarılı bir satış grafiği yakalamasının ardından üretici ZenFone Zoom satışlarına başladı.

Ülkemizde ay sonuna kadar satışa çıkması beklenen yeni ürün, bir kaç gün önce bazı ülkelerde satılmaya başlandı.

Asus ZenFone Zoom, adında da anlaşılabileceği ve bizim de girişte belirttiğimiz gibi optik zoom özelliğine sahip bir akıllı telefon. 3x optik zoom imkanı veren ana kamera 13 megapiksel çözünürlüğündeyken, ön kamera 5 megapiksel.

asus-zenfone-zoom-satislari-turkiyeAsus’un bir çok modelinde rastladığımız gibi Zenfone Zoom da 2 farklı versiyona sahip. Bazı donanım farklılıklarının olduğu 2 versiyonu birbirinden ayıran en temel fark chipset mimarileri.

Arka bölümünde büyük bir kamera alanı yer alan Asus ZenFone Zoom’un ülkemizdeki satış fiyatının 1500 lira civarı olması bekleniyor. Ürünün tüm özelliklerini incelemek için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz.

Asus ZenFone Zoom (ZX550)

 

Asus ZenFone Zoom (ZX551ML)

Author: Tayfun Sağır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir