Apple’ın henüz Türkiye pazarına sürmediği Apple Watch online alışveriş siteleri üzerinden satılmaya başlandı. Şu an Apple’ın resmi sitesinden bile satışı başlamamış olan akıllı saatin satışa çıkması şaşkınlık yarattı.

Geçtiğimiz günlerde yapılan duyuru ile Apple Watch‘un 26 Haziran’da İtalya, Meksika, Singapur, Güney Kore, İspanya, İsviçre ve Tayvan’da satışa sunulacağı açıklanmış, fakat Türkiye bu ülkelerin arasında yer almamıştı.

Apple Watch’u şu an Apple Store’larda bulmak mümkün değil. Aynı şekilde Apple resmi sitesi üzerinden de online satış henüz başlamadı. Ama ürünü örneğin Markofoni‘de bulmak mümkün.

Sitede Apple Watch Sport modeli siyah, beyaz, yavru ağzı ve mavi olmak üzere 4 farklı renkle yer alıyor. Ürünler için belirlenen fiyat 2249 ile 2599 lira olmak üzere ikiye ayrılıyor. Bu fiyat farkı boyut ve ağırlık gibi tasarım detaylarından kaynaklanıyor.

apple-watch-turkiyede-satisa-ciktiSitede yer alan bilgiye göre Apple Watch satışına 3 gün daha devam edilecek. Tabiki stok sınırı var ve 1 kişi en fazla 2 ürün satın alabiliyor. Ürün alındıktan sonra ertesi gün kargoya verilerek, tüketiciye ulaştırılıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir