Apple iOS 6.1.2 Güncellemesi Yayınlandı!

Apple, 6.1.1 güncellemesi sonrası artan şikayetler üzerine hızlıca harekete geçti ve yeni güncellemesini paylaştı. Özellikle iPhone 4 ve iPhone 4S’de yaşanan şarj problemini çözmek adına yeni iOS güncellemesi olan 6.1.2 yayına girdi.

Oldukça küçük boyutlu olan güncelleme iPhone 4 ve 4S’lerde görülen şarj problemi ile takvim ve ağ etkinlikleri sorunlarına çözüm vaad ediyor. Yeni güncelleme iOS 6.1.2 yaklaşık 12 MB boyutlarında.

Güncellemeyi daha öncekilerde olduğu gibi wi-fi veya iTunes bağlantısı üzerinde yapabilmeniz mümkün. Güncelleme iPhone 3 hariç tüm iOS kullanan Apple marka ürünler için geçerli.

apple ios 6.1.2

Author: Tayfun Sağır

2 thoughts on “Apple iOS 6.1.2 Güncellemesi Yayınlandı!

  1. Gökhan bey, 6.1.2 güncellemesinin amacı zaten bu sorunu çözmekti. Fakat gördüğümüz kadarıyla olmamış. Bu yüzdendir ki Apple yeni bir güncelleme üzerinde çalışıyor. 6.1.3 yakın zamanda çıkacak, o zaman sorununuzun çözüleceğini umuyorum. iOS 6.1.3 güncellemesini takip edin lütfen…

  2. yüklemez olsaydım 6.1.2 den sonra telefon sarj tutmuyor komple sildim tekrar yükledim ama nafile hiç sar tutmuyor ilk yarım saate % 70 e 1 saate ulaştığında % 20 lere kadar düşüyor yüklediğime yükleyeceğime pişman oldum 3 adet aynı gun alınmış ıphonemuz var 2 tanesinde yükledik sarj tutmuyor 1 tanesinde yüklemedik sarj normal varmı çözüm önerisi olan…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir