Akıllı telefonlar fenomen haline gelen Angry Birds serisine bir yenisi daha ekleniyor. Facebook üzerinden arkadaşlarınızla rekabet edebildiğiniz Angry Birds Friends 2 Mayıs’ta iOS ve Android tabanlı akıllı telefonlarda yerini alacak.

Akıllı telefon marketlerinde yerini aldıktan sonra milyonlarca indirilen ve hala fenomen oyunlar listesinin en başlarında yer alan Angry Birds üzerindeki geliştirmeler devam ediyor. Akıllı telefonlarda fenomen haline geldikten sonra Chrome Web Store, Facebook gibi çeşitli platformlarda da yerini alan oyun, yer aldığı bütün platformlarda büyük ilgi gördü.

Facebook üzerinden yaklaşık 60 milyon kadar kişinin oynayıp, birbirleriyle rekabet edebildiği oyunun son serisi Angry Birds Friends artık akıllı telefonlarda da yer alacak. 2 Mayıs itibariyle iOS ve Android için hazır hale getirilecek oyunda Facebook üzerinden işleyen mantık korunacak.

angry birds friends ios android

 

Perşembe gününden itibaren indirilebilecek yeni oyunda, Facebook üzerinden oyunu oynayan 60 milyona yakın tüm kullanıcılara ulaşılabilecek. Haftalık turnuvalara katılmanın mümkün olacağı oyunda madalya oyunları da yer alacak.

Angry Birds Friends Tanıtım Videosu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir