2019 En Trend Telefon Kılıfı Modelleri

Telefon kılıfı, akıllı telefon kullanımının yaygınlaşması ile hayatımıza giren bir aksesuar oldu. Akıllı telefonların, her ne kadar hayatımızı oldukça kolaylaştırsa da, tasarımlarından dolayı normal cep telefonlarına oranla daha kolay zarar gören hassas yapıları var.

Bu noktada telefon kılıfları öncelikle akıllı telefonlarımızı koruma ihtiyacından dolayı ortaya çıktı. Koruma özelliğinden sonra görüntüleri ve tasarımları ile de dikkat çekmeye başlayan telefon kılıfları, çeşitleri ile göz doldurmaya devam ediyor.

Her yıl değişen tasarım yelpazesi ile telefon kılıfları 2019 yılında da en çok kullanılan aksesuarlardan biri olarak karşımıza çıkıyor. İster tek renk, ister desenli olsun her kişinin zevkine hitap edecek bir telefon kılıfı modeli bulmak artık oldukça kolay. Geniş ürün skalası ile MobilCadde’de dilediğiniz telefon kılıfı modelini bulabilirsiniz.Örneğin en güzel iPhone 7 kılıfları ve iPhone 8 plus kılıfları için seçilmiş modelleri gördünüz mü?

Telefon Parmak Tutucu

2019 yılının kuşkusuz en çok dikkat çeken telefon kılıfı modeli telefon parmak tutucu içerenler oldu. Bu özellik sayesinde telefonların kayıp düşme ihtimalinin tamamen ortadan kalkması söz konusu oldu. Kullanışlı olmasının yanı sıra çeşitli şekillerde piyasaya sürülen telefon parmak tutucuları insanların dikkatini çekmeyi başardı. Yuvarlak büyük olan modelleri hem telefonu rahat tutmaya yararken hem de telefonu bir yüzeye sabitlemeye yarıyor. Bu modellerden çeşitli renk ve desenlerde bulabilir, günlük tarzınızı telefonunuzla yansıtabilirsiniz. Yüzük şeklinde olanlar ortası boş olduğu için içine parmak geçirilerek kullanılır. Telefon görüşmeleri sırasında kayıp düşme risklerini ortadan kaldırır.

Telefon Kılıflarında Kültürel Desenler

Özellikle sosyal medyada öne çıkan tarihi, kültürel figürler her yerde olduğu gibi telefon kılıflarında da kendini göstermeye devam ediyor. Frida Kahlo, Marilyn Monroe, Salvador Dali gibi tarihi kişilerle birlikte; pop art, sürrealizm gibi sanat akımlarının telefon kılıflarının tasarımlarına etkisi 2019’da en çok dikkat çeken noktalardan biri oldu. Desenli arka planlar üzerine yerleştirilen ve kültürel-tarihi etkisi olan kişilerin portreleri özellikle gençler arasında çok tercih ediliyor.

Hayatımızdan asla eksik etmediğimiz telefonlarımızı korumak amaçlı tasarlanmış olan telefon kılıfları çeşitli tasarımlardan oluşan ürün yelpazesi ile kullanıcılara birçok seçenek sunarken, günümüzde kişilerin tarzları hakkında birçok ipucu barındırıyor.

İlginizi çekebilecek cep telefonu kılıflarına buradan göz atabilirsiniz. Özenle seçilmiş ve her telefon için farklı modellerde ve tasarımlarda kılıf bulabileceğiniz bir platform.

Author: Halil Akgül

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir