Vodafone 945 Yazılım Güncelleme Yönergesi

1. Vodafone 945‘inizi güncellemek için öncelikle www.vodafone.com.tr adresinden telefonunuz için güncel yazılımı indirin. http://dosya.ceplik.com/?p=148
2. Telefon yazılımınızın güncellenmesi için, dosya adının değişmeden “image” olarak kalması gerekmektedir. Bu nedenle indirmiş olduğunuz dosyanın adını değiştirmeyin.(image klasörünü .rar dan çıkarmanız gerekmektedir.)
3. İndirmiş olduğunuz güncel yazılımı zip dosyasından çıkararak hafıza kartınızın “root” (ana dizin) dizinine kopyalayın.
4. Telefonunuzu kapatın ve hafıza kartının telefona takılı olduğundan emin olun.
Dikkat: 5.maddedeki işleme başlamadan önce telefonunuzun şarjının tam dolu olduğundan emin olun ve işlem sırasında kesinlikle telefonunuzu kapatmayın, bataryasını çıkartmayın. Aksi takdirde telefonunuzda kalıcı hasarlar meydana gelebilir.
5. Telefonunuzun “Ev” , “Ses Açma” ve “Telefonu Açma” tuşlarına aynı anda basın ve 3 saniye boyunca basılı tutun.
Önemli Not: Eğer telefonunuzu hiç güncelememişseniz ve yukarıdakı tuş kominasyonu işe yaramıyorsa ‘home’ tuşu yerine ‘menü’ tuşuna basmayı deneyin.
6. Güncelleme işlemi başladığında telefonunuzun ekranında yeşil renkte yazılar belirecektir. Bu aşamada elinizi tuşlardan çekebilirsiniz.
7. Güncelleme işlemi bittiğinde telefonunuz kendiliğinden yeniden başlayacak ve ilk kullanıma hazır hale gelecektir.
8. Tebrikler, telefonunuzu başarıyla güncellediniz.

Not: Bu işlem telefonunuzdaki verilerin kaybolmasına neden olabilir. Bu nedenle güncelleme işlemine başlamadan önce tüm verilerinizi yedeklediğinizden emin olun.

Halil Akgül

Buralara yazarla ilgili kimsenin umurunda olmayacağı bilgiler yazılacaktır.