Samsung Wave 525 S5253 telefonunuz ağırlaşmışsa, sorunlu çalışıyorsa, çok sık hata veriyorsa veya sıfırlayıp kullanmaya devam etmek istiyorsanız aşağıdaki yöntemi kullanarak telefonunuzu formatlayabilirsiniz.

Formatlama işlemi telefonunuzdaki tüm bilgilerinizi silecektir. İşleme başlamadan önce lütfen bilgilerinizin yedeğini alın, hafıza kartınızı telefondan çıkarın ve bataryanın şarj seviyesinin %50’nin üstünde olmasını sağlayın.

Telefonunuzu formatlamak için tuşlar kısmını açın ve  *2767*3855# kodunu tuşlayın. Kodu girince ekrana ingilizce “Just Wait a Moment …”diye başlayan bir uyarı görecekseniz. Bu esnada telefonun kendini resetlemesini bekleyin, telefonun içindeki bilgilere bağlı olarak formatlama işlemi 3-4 dakika sürebilir, kesinlikle telefonunuzu kapatmaya çalışmayın veya bataryasını çıkarmayın. Telefon kendini resetledikten sonra kişisel tercihlerinize göre telefonu yeniden ayarlayabilirsiniz.

s5253

Samsung Wave 525 S5253 telefonunuzun yazılımını silip, baştan yükleme seçeneğini de sitemizde mevcut.Bu işlem güvenlik kodunuzu da çözüp, sıfırlayacaktır. Ulaşmak için lütfen tıklayın.

Not: Eğer wave 525 (s5253) telefonunu tuş kombinasyonu ile formatlama hakkında bilginiz varsa lütfen bunu yorum kısmında bizimle paylaşın.

Halil Akgül

Buralara yazarla ilgili kimsenin umurunda olmayacağı bilgiler yazılacaktır.