Samsung Galaxy S3 Mini i8190 Sıfırlama | Cep Telefonu

Samsung Galaxy S3 Mini i8190 Sıfırlama

DİKKAT: Sitemizde anlatılan bütün işlemler tarafımızca denenmiştir. Buna rağmen yapılan yanlış yüklemeler veya işlemler cihazınıza ciddi yazılımsal zararlar verebilir! Anlatılan işlemi yapıp yapmamak sizin kararınıza bırakılmıştır. Ne yaptığınızdan emin değilseniz, lütfen konuya hakim birine danışın!

Samsung Galaxy S3 Mini i8190 telefonunuzu sıfırlamak, hafızasını biçimlendirmek yani format atmak isterseniz bunun için iki farklı seçeneğiniz mevcut.

S3 Mini telefonunuz artık ağır çalışmaya, sık sık donmaya  başladığında ve kendi kendine kapanıp, açılma sorunları baş gösterdiğinde yapmanız gereken ilk şey telefonunuzu formatlamak olmalıdır. Sorunu kesin olarak çözmese de kullanıcının kendi başına deneyebileceği ilk ve kesin yöntem budur.

Sıfırlama yapmak için telefonunuzda bir sorun olmasına gerek yok. Telefonunuzu rahatlatmak ve daha verimli çalışmasını sağlamak için de bu yöntem  denenebilir.

Sıfırlama işlemine başlamadan önce lütfen silinmemesini istediğiniz bilgilerin yedeğini alın ve telefonunuzu iyice şarj ederek %50‘nin üzerinde olmasını sağlayın.

Bu makalede paylaşacağımız yöntemleri sadece telefonunuzun menüsüne ulaşabildiğiniz zaman deneyebilirsiniz. Güvenlik deseninden dolayı bloke olmuş S3 Mini’nin nasıl yeniden kullanılabilir hale getirileceğini daha önce paylaşmıştık. Görmek için lütfen tıklayın.

Kullanabileceğiniz ilk yöntem, telefonun menüsü üzerinden Ayarlar> Yedekle ve sıfırla> Fabrika verilerine sıfırla> Her şeyi sil yörüngesini izlemek. Diğeri ise telefonunuzun arama ekranına gelerek Samsung sıfırlama(format) kodu olan *2767*3855# tuşlamasını yapmak.

İki işlem sonrası da telefonunuz kapanır ve tüm içerikler sıfırlanmış olarak yeniden başlar. Bu işlem telefona koyduğunuz tüm kodları ve telefona bağladığınız tüm hesapları da sıfırlar. Telefonunuz yeniden başlayıp, ana ekrana gelene kadar lütfen telefonunuzu kapatmaya çalışmayın ve bataryasını çıkarmayı denemeyin. Aksi taktirde umulmadık sonuçlar doğabilir.

Samsung Galaxy S3 mini i8190 tuşla format atma

 

Etiketler:, , , , , , , , , , , , , , , , ,

Samsung Galaxy S3 Mini i8190 Sıfırlama için 2 yorum yapılmış

  1. murat hato diyor ki:

    SAMSUNG S 3 MİNİ REPLİCA (ÇAKMA CİN MALI)AYNI YÖNTEMLE FORMAT ATILIRMI

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>