Samsung Champ C3303 Format Atma | Cep Telefonu

Samsung Champ C3303 Format Atma

DİKKAT: Sitemizde anlatılan bütün işlemler tarafımızca denenmiştir. Buna rağmen yapılan yanlış yüklemeler veya işlemler cihazınıza ciddi yazılımsal zararlar verebilir! Anlatılan işlemi yapıp yapmamak sizin kararınıza bırakılmıştır. Ne yaptığınızdan emin değilseniz, lütfen konuya hakim birine danışın!

Samsung Champ C3303 telefonunuza ağırlaşma problemi veya başka bir programsal sorundan dolayı format atmak isterseniz bunu samsung format atma kodu ile yapabilirsiniz. Format işlemi telefondaki bütün verileri sileceğinden önce ihtiyacınız olan bilgilerin yedeğini alın. İsterseniz sim ve hafıza kartlarınızı telefondan çıkarın. ayrıca telefonun yeteri kadar şarjı olduğundan emin olun. Formatlama işlemi esnasında şarjınız biterse telefonunuz ciddi zararlar görebilir.

Telefon açıkken tuş ekranını açın ve *2767*3855# kodunu tuşlayın. Telefon kendini kapatıp yeniden açacaktır. Telefon açıldığında formatlanmış olarak açılacaktır. Telefonu kendinize göre kişiselleştirmeye başlayabilirsiniz.

Etiketler:, , , , , ,

Samsung Champ C3303 Format Atma için 2 yorum yapılmış

  1. bahar diyor ki:

    format işlemini yarım kesdiğimden telefonuma bişey oldu açma tuşuna tıklıyorum lakin açılmyıor sadece giriş ekranı gelip gidiyor ne yapmam gerek yardımcı olursanız sevinirim

    • editor diyor ki:

      Yazilim yuklemesi yapilmasi gerekiyor. Suan elimizde ayni modelden olmadigi icin yazilim yukleme konusunda detayli bilgi veremiyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>