Samsung C3303i Z3X Box Kilit Kırma – Unlock | Cep Telefonu

Samsung C3303i Z3X Box Kilit Kırma – Unlock

DİKKAT: Sitemizde anlatılan bütün işlemler tarafımızca denenmiştir. Buna rağmen yapılan yanlış yüklemeler veya işlemler cihazınıza ciddi yazılımsal zararlar verebilir! Anlatılan işlemi yapıp yapmamak sizin kararınıza bırakılmıştır. Ne yaptığınızdan emin değilseniz, lütfen konuya hakim birine danışın!

Samsung C3303i telefonun sim kilit ve telefon kilitlerini Z3X box ile kırabilirsiniz. Samsung 2G Tool programını açın. Model olarak C3303 seçin ve com port ayarını yapın. Samsung UART kablosunu boxa bağlayın. Telefonun bataryasını çıkarın. Programda Direct Unlock butonuna basıp usb kabloyu telefona takın ve bataryayı takın. Unlock işlemi otomatik başlayacaktır. Başlamazsa bir kaç saniye açma-kapama tuşuna basın.

 

samsung c3303i z3x box unlock

Telefon TAT moduna geçecektir. Kısa bir süre içinde kilit kırma işlemi bitecektir. Telefon otomatik açılmazsa lütfen bataryasını söküp geri takın.

Etiketler:, , , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>