Huawei U8850 Vision Reset Atma | Cep Telefonu

Huawei U8850 Vision Reset Atma

DİKKAT: Sitemizde anlatılan bütün işlemler tarafımızca denenmiştir. Buna rağmen yapılan yanlış yüklemeler veya işlemler cihazınıza ciddi yazılımsal zararlar verebilir! Anlatılan işlemi yapıp yapmamak sizin kararınıza bırakılmıştır. Ne yaptığınızdan emin değilseniz, lütfen konuya hakim birine danışın!

Huawei U8850 Vision telefonunuz donmuş ve işlem yapmıyorsa telefonunuza reset atıp, yeniden başlatmanız gerekir.

Huawei Vision bataryası sabit(tak-çıkar olmayan) bir model olduğundan donma gibi durumlarda, batarya çıkmadığından yapabileceğiniz iki seçenekten birisi reset atmaktır. Diğeri ise telefon şarjının tamamen bitmesini beklemek ki bu da acil durumlar için yeterli olmayan bir çözüm.

Aslında telefonun vidalarını açarak, bataryasını sökmek de bir çözüm! Ancak bu da eğer telefonun garantisi varsa, garanti dışı kalmasına sebep olur. Böyle bir durumda da cihaz arızası yazılımsal, değil de mekanikse bir teknik serviste ücretli yapılması gerekir. O yüzden öncelikle aşağıda anlatacağımız yöntemi denemekte fayda var.

huawei-u8850-vision-reset-atma

 

Görselde aktarmaya çalıştığımız gibi telefonunuzun açma-kapama(kilit) ve ses açma tuşlarına birlikte basılı tutarak bekleyin. Bir süre sonra sonra(en az 10 saniye) cihaz resetlenecek, yeniden başlayacaktır.

Eğer telefonunuz sık sık donma yapıyorsa, format atarak bu sorunu aşmayı deneyebilirsiniz. Yazılımsal bir hata oluşmuş olabilir. Bunun için ise aşağıdaki bağlantıyı kullanmanız gerekir.

Huawei U8850 Vision Format Atma

 

Etiketler:, , , , , ,

Huawei U8850 Vision Reset Atma için bir yorum yapılmış

  1. ahmet turan diyor ki:

    çok tesekkur ederım … telefonum cok ıyı sevyorum bazen asırı sekılde donma oluyor . bı de telefonun ekranı kırıldı huawei ‘nin garantili yetkili servisi numarası bilen varsa lütfen bana mesaj atsın .. acıl lazım ..
    facebook.com/ismaili.teslimiyet.3

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>