HTC One X Modem Olarak Kullanma | Cep Telefonu

HTC One X Modem Olarak Kullanma

DİKKAT: Sitemizde anlatılan bütün işlemler tarafımızca denenmiştir. Buna rağmen yapılan yanlış yüklemeler veya işlemler cihazınıza ciddi yazılımsal zararlar verebilir! Anlatılan işlemi yapıp yapmamak sizin kararınıza bırakılmıştır. Ne yaptığınızdan emin değilseniz, lütfen konuya hakim birine danışın!

HTC One X  telefonunuzda kullandığınız interneti bilgisayarınızda da kullanmak  veya internetinizi arkadaşlarınıızla paylaşmak isterseniz bunu Androidin Hotspot özelliğini kullanarak yapabilirsiniz.

Telefonda Ayarlar menüsüne girip Kablosuz ve Ağlar bölümünde Daha … ‘ya dokunup Mobil ağ paylaşımını açıyoruz. Eğer usb kablosu ile telefondaki interneti bilgisayarda kullanmak istiyorsanız usb kabloyu bağlayıp USB Ağ Ayarından USB bağlantısını seçiyoruz.

Wi-fi ile internet paylaşımı yapmak istiyorsanız. Burada bulunan Taşıanabilir Wi-fi hotspot seçeneğini aktifleştirip hemen altındaki Taşınabilir Wi-fi hotspot ayarlarından bağlantı için bir isim ve şifre belirlemeniz gerekmektedir. Belirlediğiniz şifreyi paylaştığınız kullanıcı telefonunuza bağlanıp internetinizi kullanabilecektir.

Etiketler:, , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>